Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Potrzebny cud - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Potrzebny cud (/showthread.php?tid=5421)



Potrzebny cud - TOMASZ32-SANCTI - 18-01-2011 09:26

Cytat:Moi drodzy przyjaciele i użytkownicy Facebooka chcę Wam przedstawić chłopca Andrzeja, który ma 12 lat. Mieszka w Katowicach Murckach i jest po przeszczepie nerek. Przeszczep się nie przyjął a lekarz powiedział jego mamie żeby: "pokorzystała z Andrzejkiem z życia...". Pani Celinie, mam andrzejka umał już jeden syn po przeszczepie, przeszczep miała też jej córka, z którą dzięki Bogu wszystko dobrze.

Proszę Was o modlitwę w ciągu najbliższych 9 dni. Zaczynamy już dziś czyli 16 stycznia. Modllitwa potrwa przez kolejne dni do 24 stycznia. Poslij tę wiadomość dalej.

Będziemy modlić się za wstawiennictwem Jana Pawła II przyt pomocy tej modlitwy:

Modlitwa o wyproszenie łask

(do prywatnego odmawiania)

Sługo Boży Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla Andrzejka i jego rodziny. Wierzę w moc mej modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś mi u Boga Wszechmogącego łaski, o które się modlę: uratowanie życia i całkowite uzdrowienie dla Andrzejka i błogosławieństwo dla jego rodziny.

Uproś mi dar umocnienia mej wiary, nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, pełen ufności, proszę Cię o potrzebne mi łaski, za wstawiennictwem Sługi Bożego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen.

Informacje o łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu sługi Bożego Jana Pawła II można przesyłać (także po polsku) pod adresem: Vicariato di Roma Piazza Sana Giovanni in Laterano 6a 00184 Roma lub pocztą elektroniczną: E-Mail : Postulazione.GiovanniPaoloII@VicariatusUrbis.org

http://www.duchprawdy.com/modlitwa_jp2.htm

br. Aaron Kubas

Zgodnie z wolą brata wiadomosć idzie dalej. Trzeba sie modlic i prosić o pomoc. Za każdego trzeba się modlić a za dzieci w szczególności. Tak więc zachęcam do wsparcia modlitewnego wszystkich chętnych.


- aleksab - 18-01-2011 21:41

A może by się pomodlić przez innego Sługę Bożego ?