Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" (/showthread.php?tid=5730)

Strony: 1 2 3


Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - noone - 06-02-2012 17:14

Boże Orędzia przed mistycznym wydarzeniem pt. "The Warning" - Wielki Akt Miłosierdzia Bożego

http://www.thewarningsecondcoming.com/messages/latest-messages/

tutaj dużo polskich tłumaczeń :
http://dzieckonmp.wordpress.com/category/ostrzezenie-pilne-oredzia-2010-2011

zachęcam wszystkich Uśmiech

z Panem Bogiem


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Scott - 06-02-2012 23:32

Nie wierze w żadne objawienia prywatne póki nie zostaną uznane przez KK, tym bardziej teraz kiedy mnożą się na potęgę te fałszywe. A dwa - nie mam obowiązku wierzyć w żadne objawienia.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - TOMASZ32-SANCTI - 07-02-2012 02:11

Jasne, że obowiązku nie masz, ale też nie przesadzaj. W objawienia prywatne wierzyć nie musisz, sam nie uznaje wielu, ale są objawienia uznane przez Kościół i te warto brać pod uwagę, np Fatima czy Lourdes. Nie mniej jednak jak można zauważyć - apel Maryi pozostaje cały czas ten sam: MODLITWA, szczególnie Różańcowa, ten apel względem ludzi raczej się nie zmieni, choćby nie wiem ile razy jeszcze, gdzie i komu Maryja się objawiała. Maryja zawsze pozostanie tą pośredniczka miedzy nami a Chrystusem.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - pafni - 07-02-2012 08:46

Ja powątpiewam w każde, być może te uznane teraz za 50 lat okażą się nie niedokrwieniem prawej półkuli mózgu lub zaburzeniami psychicznymi, a nawet halucynacjami zbiorowymi.Ale wtedy kto się przyzna do błędu...


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - sachmiel - 07-02-2012 12:46

Co znaczy wierzyć w objawienie? Czy jeśli kościół zatwierdzi objawienie to coś zmieni? Wtedy zmienimy swoje życie?
Czy może jest to istotne aby móc rozprzestrzeniać kult miejsca i rozkręcić biznes powołując się na potwierdzenie kościoła?
Czy w tych "objawieniach" są kontrowersyjne treści które mogą nas oddalić od Boga?

To nie są pytania merytoryczne, serio chciałbym poznać na nie odpowiedź.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Scott - 07-02-2012 13:16

Tak Tomaszu, objawienia uznane przez Kościół są jak najbardziej wartościowe. Ale one mogą nam pomóc dojść do pewnych prawd, odkryć przymioty Boga, naprowadzić na to gdzie popełniamy błędy, a nie dodać coś nowego, nie mówie już o tych które przez KK są odrzucone a niektórzy za nimi idą...

W ramach odpowiedzi na powyższe pytania po kolei:
1. Wierzyć w objawienie to uwierzyć w to o czym w nim jest mowa....
2. Tak może zmienić życie człowieka w sposób o którym wyżej pisałem.
3. Możemy je zmienić. Bóg szanuje wolną wole człowieka.
4. Podwórkowym antyklerykalizmem zalatuje, po pierwsze Kościół [z dużej bo to nie budynek] może uznać objawienie za zgodne z nauczaniem albo nie. A jeśli ktoś chce zostawić pieniądze na cele kultu, bo o biznesie żeby tu mówić trzeba nie wiedzieć o co chodzi, to chyba może co nie?
5. W fałszywych objawieniach są często zwykłe bzdury.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Sant - 07-02-2012 14:08

A ja powiem jedno - Dla mnie najpiekniejszym było to objawienie w którym sam Bóg objawił się w człowieku - Jezusie, który stał się moim Chrystusem i już żadne inne objawienie nie jest potrzebne. Jednakże doceniam potrzeby innych. I w miejscach np związanych z Maryją, czy jej objawieniami odczuwam wielkie wzruszenie, jako z miejscami związanymi z moją Mamą. Matką mojego Zbawiciela, który stał sie moim bratem. Matką mojego Boga. Choćby dlatego, że to miejsce jest miejscem wiary dla wielu. Miejscem jej czci. Tak było zarówno w Loreto, Lourdes czy La Salette, Podobnie czułem się gdy byłem blisko odsłaniającego się obrazu Madonny z Częstochowy (ponoć pędzla św. Łukasza ewangelisty), jak i przytulając się do ścian jej domku w Loreto, czy w miejscu jej pierwszego w świecie objawienia, na kolumnie w Saragossie.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Dezerter - 07-02-2012 20:00

(07-02-2012 14:08 )sant napisał(a):  A ja powiem jedno - Dla mnie najpiekniejszym było to objawienie w którym sam Bóg objawił się w człowieku - Jezusie, który stał się moim Chrystusem i już żadne inne objawienie nie jest potrzebne. Jednakże doceniam potrzeby innych.
Tu mi jesteś bratem i brakuje mi emotikonki "puchar"

Cytat:(ponoć pędzla św. Łukasza ewangelisty), jak i przytulając się do ścian jej domku w Loreto,
...a tu umieszczę tylko emotikonę Zawstydzony by nie pisać przykrych słów...


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Sant - 07-02-2012 22:27

Ufam, że przyjdzie czas że i za to drugie dostanę pucharek od ciebie. Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - spioh - 08-02-2012 09:43

noone, dzięki za tego posta. to sporo wyjaśnia dlaczego jesteś taki zacięty w wątku o sposobie przyjmowania Komunii i tak często nawiązujesz do tego, że Bóg rozliczy skrupulatnie ze wszystkiego z tym jak człowiek ma złożone ręce włącznie. jak by mi Bóg kojarzył się głównie lub wyłącznie z karaniem to też by to dla mnie było istotne w takim stopniu jak piszesz.


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Sant - 08-02-2012 10:32

Spiochu - czy chodzi ci o to?: http://dzieckonmp.wordpress.com


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - spioh - 08-02-2012 19:56

chodzi mi o całokształt tego o czym pisze i skąd czerpie noone


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Dezerter - 08-02-2012 20:01

(07-02-2012 22:27 )sant napisał(a):  Ufam, że przyjdzie czas że i za to drugie dostanę pucharek od ciebie. Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
ale będzie to pucharek z gorzką miksturą pobudzającą racjonalne myślenie i usuwającym "babskie bajania" Zawstydzony
a kopytko osiołka, na którym Matka z Synem uciekali go Egiptu też wzbudza w tobie "wielkie wzruszenie" ? Huh
czasami potrafisz zaskoczyć - serio serio
ale i tak cię kocham jak brata w wierze


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Sant - 08-02-2012 20:02

W miarę swoich możliwości, bardzo skrótowo spróbowałem to wyjaśnić. Wiem, że niekoniecznie mi się udało, ale jeśli przeczytać to w kontekście całości dyskusji z noone, to może.... zrozumie? Tutaj: http://e-sancti.net/forum/showthread.php?tid=5731&pid=168953#pid168953


RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie" - Dezerter - 08-02-2012 23:21

(08-02-2012 20:02 )sant napisał(a):  W miarę swoich możliwości, bardzo skrótowo spróbowałem to wyjaśnić. Wiem, że niekoniecznie mi się udało,

udało
i takiego cię cienię i takiego katolicyzmu pragnę w Polsce i świecie ad 2012
tyle jest rusztowań i drabin do obalenia i odsłonięcia przepięknej świątyni wiary Jezusowej w Duchu i Prawdzie
i dlatego tak bardzo mnie poruszyło to co napisałeś wcześniej - nie mogłem nie skomentować, bo jeśli ty takie rzeczy piszesz to ...

samych "bożych " orędzi nie skomentuje - zbyt wiele ich - nie mi je oceniać - w tym co przeczytałem nie znajduje nic dyskwalifikującego , czy rażącego.