Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targi Wierności
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Rozpoczynam studia na kierunku nauki o rodzinie i tak już trochę się wbiłam w temat pomocy rodzinie.... W Wisełce w tym roku były organizowane 4 turnusy rekolekcji dla rodzin. Dla wielu ludzi jest to ostatnia szansa na uratowanie małżeństwa, rodziny. Ludzie przyjeżdżają tam z myślą, że jak to im nie pomoże, to już nic im nie pomoże.
W Wisełce brakuje miejsc.... jest tak dużo chętnych. Owszem są starania, żeby przyjąć jak najwięcej ludzi ale mimo to nie dało rady w tym roku przyjąć wszystkich.

Cytat:Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak przyrządzić kolację dla ukochanej osoby, gdzie wybrać się nie tylko we dwoje oraz jakie zabawki wybrać dla dzieci.
Targi wierności to wg mnie dobra idea i myślę, że ludzi będzie tam przybywać.... Tylko teraz kwestia tego na ile dobrze będzie to prowadzone, czy od tego jak przyrządzić pyszną kolację nie jest ważniejsze to jak rodzina powinna się zachowywać przy tej kolacji.... czy od tego gdzie się wybrać żeby spędzić razem wolny czas nie jest ważniejsze to jak się ten czas razem spędzi, aby był to czas budujący związek i owocny... czy od tego jakie zabawki kupić dzieciom nie jest ważniejsze to jak się z dziećmi bawić, jak się z nimi porozumieć....

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
22-09-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Targi Wierności - Ks.Marek - 15-09-2008, 21:34
[] - Daniela - 18-09-2008, 18:30
[] - Ks.Marek - 18-09-2008, 20:45
[] - Daniela - 19-09-2008, 06:31
[] - Annnika - 22-09-2008, 20:33
[] - nieania - 22-09-2008 22:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów