Ankieta: Czy podoba Ci się nowe forum?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy podoba Ci się nowe forum?
Autor Wiadomość
Adamo Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Czy podoba Ci się nowe forum?
Czy podoba Ci się nowe forum? Jeżeli nie - co pasowałoby zmienić?
19-08-2011 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Nie podoba mi się, ponieważ przyzwyczaiłem się do poprzedniej formy.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
19-08-2011 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adamo Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
A czy mógłbyś powiedzieć: Co chciałbyś zmienić, wprowadzić?
19-08-2011 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
dla mnie ok,do wszystkiego się można przyzwyczaić, choć poprzednie było czytelniejsze, ale to pewnie ze względu na przyzwyczajenie do układu tekstu, pól np. dane usera itp.
ale tak: jak przeglądam w zmniejszonym oknie (bo często mam otwarte kilka okienek do różnych rzeczy jednocześnie) a nie fullscreen to w górnym menu wysypuje się zakładka "kalendarz" i "pomoc" (spada o linijkę niżej i białego na białym już nie widać". druga rzecz - klikając na "pokaż nowe posty" pokazuje mi, że nic nie znajduje mimo, że nowe posty są. (używam chroma, i nie jest to sprawa czyszczenia ciasteczek)
aa.. i jeszcze raz mi się otworzyło z zupełnie inną skórką niż ta niebieska ;p ale po przelogowaniu się ponownie jest ok.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
19-08-2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Przyzwyczaiłam się do poprzedniego obrazu forum, ale, jeżeli obecny widok jest wynikiem pracy kilku mądrych mózgów, to jestem gotowa go zaakceptować... Choćby dlatego, by ich praca nie poszła na marne. Huh

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
19-08-2011 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adamo Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
spioh - Twoje propozycje zostały dodane do Dziennika prac. Dzięki Oczko
19-08-2011 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(19-08-2011 20:57 )M. Ink. * napisał(a):  Nie podoba mi się, ponieważ przyzwyczaiłem się do poprzedniej formy.

Ja również się przyzwyczaiłem, ale te zmiany były konieczne, zbyt wiele błędów było na tamtej wersji. Ta nowa nie jest zła, choc też ma jeszcze jakieś minusy, ale myślę, że forum powinno lepiej działać na tym nowym skrypcie niż na starym. Po za tym jakieś zmiany trzeba wprowadzać, nie możemy tkwić w miejscu siedząc na starym skrypcie.

Może jak trafimy na jakiś ciekawszy styl to jeszcze zmienimy, ale narazie będzie to co jest.
Admini sie staraja dopasować wszystko jak nalezy i dzięki im za to.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-08-2011 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(19-08-2011 21:01 )Adamo napisał(a):  A czy mógłbyś powiedzieć: Co chciałbyś zmienić, wprowadzić?
nic, za jakiś czas pewnie znów sie przyzwyczaję

no, może brakuje mi jednej opcji: "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" w funkcji "pokaż nowe posty"
jedno pytanie odnośnie nowego punktu w Regulaminie:

Cytat:IV. 22. Zabrania się prowadzenia dyskusji dotyczących spraw polityki partyjnej. Jedyne dopuszczalne dyskusje polityczne obejmować mogą kwestii życia społecznego i moralnego (np. eutanazja, invitro, aborcja, rodzina), których ocena moralna w Kościele jest klarowna.
czy kwestię lustracji uznajecie arbitralnie za dotyczącą "życia społecznego", czy za "sprawę polityki partyjnej"? Huh

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2011 14:47 przez M. Ink. *.)
20-08-2011 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(20-08-2011 14:39 )M. Ink. * napisał(a):  czy kwestię lustracji uznajecie arbitralnie za dotyczącą "życia społecznego", czy za "sprawę polityki partyjnej"? Huh

To rzeczywiście nowy punkt w regulaminie. Ogólne zasady nie uległy zmianie, Regulamin został jedynie uaktualniony w kwestiach organizacyjnych, więc jeszcze nie informowaliśmy o wprowadzeniu zmian użytkowników, ale nastąpi to niebawem.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie. Ogólnie kwestia ta jest elementem polityki społecznej, jednak wszystko zależy od tonu postów. Punkt ten odnosi się nie tylko do tematów, ale również do treści postów, jeśli dyskusja przyjmie charakter partyjny - zostanie zamknięta. Konsekwencje w postaci upomnień lub ostrzeżeń wyciągane będą wyłącznie, jeśli ktoś nagminnie będzie łamał ten punkt regulaminu lub otwarcie agitował politycznie.

Temat lustracyjny więc może poruszać konkretne osoby życia społecznego, ale nie powinien być uogólniany do jakiejś frakcji politycznej. Myślę, że każdy z nas posiada intuicję umożliwiającą określenie granicy między dyskusją o polityce społecznej, a typowo partyjnej...

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
20-08-2011 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Mi podoba się nowa zmiana, do niedawna też miałam stronę na skrypcie przemo, teraz, od pewnego czasu mam na MyBB; jestem w stanie przyzwyczaić się do nowego skryptu Sancti Zawstydzony

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
20-08-2011 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adamo Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Cytat:no, może brakuje mi jednej opcji: "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" w funkcji "pokaż nowe posty"

Taka opcja jest dostępna na stronie głównej -troszkę wyżej nad ShoutBox'em jest " Oznacz wszystkie działy jako przeczytane "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2011 18:06 przez Adamo.)
20-08-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Shoutboxa nie widzę, a co do opcji "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" za każdym razem wyskakuje mi to info:


Cytat:Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
20-08-2011 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojciech Offline
Admin techniczny
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Oczko RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(20-08-2011 19:37 )piano napisał(a):  Shoutboxa nie widzę, a co do opcji "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" za każdym razem wyskakuje mi to info:


Cytat:Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.

Opcja "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" została naprawiona, a jeżeli chodzi o shoutbox to wejdź na tą stronę: http://esancti.linuxpl.info/forum/misc.p...help&hid=3 i kliknij podany link z napisem: Aby wyczyścić wszystkie ciasteczka, kliknij "tutaj" i po ponownym logowaniu sprawdź, czy pojawi się shoutbox.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2011 20:13 przez Wojciech.)
20-08-2011 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
No to działa przy tym stylu domyślanym co ustawiliście, a ja ustawiłam w swoim profilu styl THECURE, i tam nie działają te rzeczy.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
20-08-2011 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Poprzednia forma graficzna jak i bannery były unikalne i po prostu ładne. Nie mogę się zalogowac na portal

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
21-08-2011 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Wróć do góryWróć do forów