Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Autor Wiadomość
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #331
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
pomódl się o światło Ducha sw,
i nie wciskaj się na fotel sędziego, bo nie ty bedziesz sądził..
12-04-2012 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #332
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Możesz zacząć raz rozmawiać na temat a nie koło tematu?

Ja wiem, nie ma to jak noone który ze swoją pychą nie mieści się w ramy Kościoła powszechnego, ten co wymyśla bzdury i oczernia kłamstwami, ten który powoduje rozłamy na podstawie wymyślonych baśni i jeszcze to szminkuje. Ty to wzór wszelkich cnót do tego stopnia że za niedługo znajdziesz się poza Kościołem z takim zachowaniem, no ale we wspólnocie bezgrzesznych będziecie przyjmować niegodziwie sprawowaną Komunię i przyjmować nieważne rozgrzeszenia.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
12-04-2012 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #333
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(12-04-2012 20:32 )Scott napisał(a):  nie ma to jak noone który ze swoją pychą nie mieści się w ramy Kościoła powszechnego, ten co wymyśla bzdury i oczernia kłamstwami, ten który powoduje rozłamy na podstawie wymyślonych baśni i jeszcze to szminkuje. Ty to wzór wszelkich cnót do tego stopnia że za niedługo znajdziesz się poza Kościołem z takim zachowaniem, no ale we wspólnocie bezgrzesznych będziecie przyjmować niegodziwie sprawowaną Komunię i przyjmować nieważne rozgrzeszenia.
i to pisze ten który siebie nazywa katolikiem..
weź bracie przeczytaj swoją wypowiedź i się zastanów kto tu błyszczy pychą, ignorancją, cynizmem..
i kto rzuca wyroki jak sędzia

i módl się o Światło..
13-04-2012 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #334
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Cytat:i nie wciskaj się na fotel sędziego, bo nie ty bedziesz sądził..
Słusznie- od sądów jest noone i niejaki były ksiądz Natanek.
Piszę były, bo przez nieposłuszeństwa sam się wyklucza z prezbiteratu i KK.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
13-04-2012 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #335
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
zaprzeczasz podstawowej prawdzie, że wyswięcony kapłan katolicki z Mocy Boga i powołania Boga -
jest kapłanem do śmierci
13-04-2012 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #336
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Ja tylko przyznałem ci rację, że obaj z ks. Natankiem macie prawa do sądu nad Kościołem, biskupami, Kardynałami, Magisterium, tego co jest kosciołem a co anty, jakie praktyki są cacy a jakie be.
Co do ks. Natanka, to jesli sie zaprzedał diabłu i buduje antykosciół, to jakie ma prawo nazywać się księdzem? Chyba że sfiksował, ale to już nie moja domena, tylko....

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
13-04-2012 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #337
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(13-04-2012 09:36 )noone napisał(a):  
(12-04-2012 20:32 )Scott napisał(a):  nie ma to jak noone który ze swoją pychą nie mieści się w ramy Kościoła powszechnego, ten co wymyśla bzdury i oczernia kłamstwami, ten który powoduje rozłamy na podstawie wymyślonych baśni i jeszcze to szminkuje. Ty to wzór wszelkich cnót do tego stopnia że za niedługo znajdziesz się poza Kościołem z takim zachowaniem, no ale we wspólnocie bezgrzesznych będziecie przyjmować niegodziwie sprawowaną Komunię i przyjmować nieważne rozgrzeszenia.
i to pisze ten który siebie nazywa katolikiem..
weź bracie przeczytaj swoją wypowiedź i się zastanów kto tu błyszczy pychą, ignorancją, cynizmem..
i kto rzuca wyroki jak sędzia

i módl się o Światło..
Ba, nawet dzieckiem Bożym się nazywam. Podtrzymuje każde słowo z mojej wypowiedzi. My po prostu wierzymy w innego Boga- ja w niezmiennego od początku Jezusa, ty w Jezusa który może być inny w zależności od tego co mówi jakieś objawienie. Ale pisałem to już wiele razy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-04-2012 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #338
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(13-04-2012 11:07 )noone napisał(a):  zaprzeczasz podstawowej prawdzie, że wyswięcony kapłan katolicki z Mocy Boga i powołania Boga -
jest kapłanem do śmierci

Kościół tu wcale nic do gadania nie miał? Powołanie zależy od tego do czego Bóg powołuje człowieka oraz od Kościoła. Można mieć dobrze rozeznane powołanie, ale Kościół może nie potrzebować akurat teraz. Jeden kapłan kiedy rozeznał sobie powołanie do wyjazdu na misje, najpierw został wysłany przez biskupa na studia medyczne, i mineło kilka lat, potem pracował z młodzieżą. Dopiero po tym wszystkim wyjechał do Japonii gdzie wszystko mu się to przydało.

Dodam też że ks. Natanka wyświęcono i dano możliwość rozeznania powołania dzięki zasadom niezmiennym od wieków, na zasadach które podkopuje w imię bzdurnych i fałszywych objawień, wyświęcił go biskup - a teraz co mówi o biskupach to wiemy. Dzięki komu przyjął odpowiednią formację? Dzięki komu wiele lat zdobywał wiedzę z którą teraz walczy?

Kościół który od wieków mocą Ducha Świętego jest zachowywany w wierze. I ks. Natanek postuluje żeby za pismami vassula ryden, kobiety medium[dwukrotnie zamężnej rozwódki, przecież ta kobieta żyje w grzechu ciężkim], gdzie jedna część tekstu jest jednym charakterem pisma, druga kolejnym ustanowić jakieś święta. Kościół nigdy nie ulegnie takim apelom z prostej sprawy- działa w Nim właśnie Duch Święty.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2012 10:03 przez Scott.)
14-04-2012 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #339
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Scott czepiasz się, każdy ksiądz jest księdzem od momentu wyświęcenia aż do śmierci.

Scott i noone Dobrze by było gdybyście darowali sobie wycieczki osobiste Niezdecydowany

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
14-04-2012 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #340
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Pewnie że jest. Nigdzie nie twierdzę inaczej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
14-04-2012 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #341
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(13-04-2012 15:42 )sant napisał(a):  Co do ks. Natanka, to jesli sie zaprzedał diabłu i buduje antykosciół, to jakie ma prawo nazywać się księdzem? Chyba że sfiksował, ale to już nie moja domena, tylko....
stawiasz tu wyrok personalny,
i do tego kulą w płot..
zuchwałość i pycha faryzeusza..

(14-04-2012 00:10 )Scott napisał(a):  .. za pismami vassula ryden, kobiety medium[dwukrotnie zamężnej rozwódki, przecież ta kobieta żyje w grzechu ciężkim],
czy sądzisz że Bóg będzie ciebie o zdanie pytał do kogo może mówić ?
nie zapędzasz się w ocenie tej mistyczki ?
nie wiesz że Jezus wybiera bardzo często dusze słabe, grzeszne i najmniejsze ?

.....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2012 20:26 przez noone.)
14-04-2012 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #342
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Tylko że duchowość chrześcijanska to nasze życie w Duchu Świętym. Kto żyje w grzechu nie ma Ducha Świętego.

To kiedy Bóg daje się poznawać duszy- to stany mistyczne, nie można mówić o mistyce jeśli się uporczywie tkwi w grzechu ciężkim.

Nie wiem czy widzisz jakie ogromne herezje wypowiadasz. Można tu mówić to mistyce naturalnej, no i tutaj odczuwalne stany są niestety projekcjami zwiazanymi często ze zniewoleniem. Natomiast pismo mediumiczne jakim posługuje się Panu Ryden jest faktem, Bóg nigdy nie opętuje. Dlatego Biblia zawiera w sobie cechy i zamierzenia autorów natchnionych.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2012 21:31 przez Scott.)
14-04-2012 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #343
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
kimże jesteś, żeby wiedzieć w kim jest Duch sw ?
kimże jesteś, żeby wypowiadać się, kto żyje w grzechu ciężkim i nie został rozgrzeszony przez Boga?
14-04-2012 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #344
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Wiesz w ogóle czym jest grzech? Mnie już w 1 klasie szkoły podstawowej na religii siostra uczyła że"zerwaniem przyjaźni z Bogiem". Nie można się otworzyć na Ducha Świętego jeśli się jest w grzechu, dlatego nawet przystępowanie do modlitwy wstawienniczej bez spowiedzi jest bezcelowe. Choćby człowiek chciał przyjąć Ducha Świętego w stanie grzechu jest to niemożliwe.

A na temat rozgrzeszenia to potraktuje to jako nabijanie postów. Jeśli katolik nie wie że grzesząc
-z wolnej woli
-świadomie
-w ważnej materii
popełnia grzech ciężki pozostaje szaty rozrywać. Gdybyś czytał Biblię wiedział bys że cudzołożnicy królestwa Bożego nie odziedziczą. Natomiast uporczywe tkwienie w grzechu, bez nawracania się jest powodem zniewoleń. Inna sytuacja niż kiedy człowiek grzeszy przez słabość ale się nawraca, wtedy zniewolenia uniknie.


Nie wiem czy się orientujesz, ale godząc w elementarną zasadę że jest jedna wiara propagujesz dokladnie tezy masonskie. Jesteś masonistą.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2012 10:09 przez Scott.)
14-04-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #345
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
kolejny przebudzony kapłan,
znamienne słowa ks. J. Bałemby
http://novushiacynthus.blogspot.com/2012...porze.html
14-05-2012 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów