Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANIOŁOWIE
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wiesz, ja się nie odnosiłem do całej strony, tylko do tego co jest o aniołach,wiem, ze karty to głupota, ale są opisy aniołów, raczej zgodne z innymi opisami. Każdy katolik który wierzy w Boga i sie kieruje swoją wiarą może wybrac to co jest zgodne z wiarą, z nauką Kościoła. Same karty to napewno jakies brednie, ale opisy Archaniołów są bardziej prawdziwe. Chyba, ze do tych opisów takze masz jakieś wątpliwości? Ja tak dokładniej się w tą strone nie wgłębiałem, tą tematyka bardziej interesuje się moja zona.
Jeszcze poszukam innych stro na ten temat.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-10-2005 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
TOMASZ32 napisał(a):ale opisy Archaniołów są bardziej prawdziwe. Chyba, ze do tych opisów takze masz jakieś wątpliwości?

takie same jak do całej tej okultystycznej stronki - bo niby na podstawie czego te opisy aniołów .Uriel udzielił spirytyście wywiadu ?
:? :zmieszany:
No i imię anioła na podstawie daty urodzin ??? :zmieszany:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
12-10-2005 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wiesz, ja tej strony całej nie czytałem,trudno mi wiec określić, ale moge cos z tym zrobic, skoro uważasz ją za jakąś okultystyczną.

Pozdrawiam

[ Dodano: Sro 12 Paź, 2005 20:06 ]
Już poprawiłem błąd.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-10-2005 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja tutaj popieram Cichociemnego.
Tomaszu, jeśli dajesz jakiś fragment strony, to warto sprawdzić całą jej zawartość. Nie będę szukał rady czy wskazówki na stronie, od której zajeżdża okultyzmem z daleka.
To tak samo jakbym czytał życiorys Bin Ladena ze strony Al-Kaidy - obiektywny na pewno nie jest.

Poza tym, w Biblii nie ma nic o Urielu i o M... cośtam. Nauka o aniołach jest najbardziej rozwinięta u Żydów (kabała), ale ja jakoś nie ufam temu. Przyjmuję to, co mówi nasz kochany Koścół Katolicki. Wiem, że mam anioła stróża, ale WĄTPIĘ, żeby jego imię zależało od daty moich narodzin :/
A archaniołów znam trzech z Biblii i z lekcji religii i tego będę się trzymał.

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
12-10-2005 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Teraz trochę lepiej Tomaszu ale powinieneś nadmienić że to stronka ADS - no nie wiem czy księdzu probośczowi się by to spodobało :hahaha:


PS
ADS*
Adwentyści Dnia Siódmego

[ Dodano: Sro 12 Paź, 2005 20:27 ]
Ale tekst artykuliku jak najbardziej poprawny Duży uśmiech

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
12-10-2005 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
A dlaczego miało by się nie spodobać, dla niego to reklama strony, a dla nas źródło informacji. Ale moze sie da to zrobić.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-10-2005 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
http://www.apologetyka.katolik.net.pl/in...&Itemid=48
:aniol:
01-11-2005 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ludzie, uwierzcie w swoich Aniołów Stróżów! To najukochańszy przyjaciel, który bardzo chce nam pomagać. Ale żeby mógł nam pomagać, musimy się na niego otworzyć, i pozwolić mu działać. Czy kiedyś prosiliście Anioła Stróża żeby np. przypomniał wam o czymś, albo obudził Was rano? Ja często prosiłam. I nigdy się nie zawiodłam Uśmiech Polecam piękną książeczkę "Wszystko o Aniołach" której autorem jest Paul O’ Sullivan. Otworzy przed Wami cudowny świat. Naprawdę lepiej się żyje, gdy masz świadomość, że cały czas jest przy Tobie Twój najukochańszy przyjaciel, który nieustannie modli się za Ciebie do Boga. Uśmiech
06-04-2006 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Futrzak napisał(a):w Biblii nie ma nic o Urielu
A o Aniołach Stróżach konkretnie jest?

Futrzak napisał(a):A archaniołów znam trzech z Biblii i z lekcji religii i tego będę się trzymał.
Owszem, ale nie jest powiedziane, że jest ich tylko 3. Bo Archaniołów, jak sądzę jest w niebie multum Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2006 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
A właśnie gdzie można znaleźć jakieś takie porządne dzielko,które traktuje o Aniołach. Może jakiś dokument kościelny?Ktoś wie?

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
06-04-2006 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #26
 
Proponuję poszukać na http://www.opoka.org.pl - może tam coś :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-04-2006 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
DziękiUśmiech
A gdzie mozna znaleźć stanowisko Koscioła do aniołów? W wersji nieelektronicznej?

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
07-04-2006 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #28
 
No na pewno na ich stronie zobaczysz jakies dokumenty, ja nie przeglądałam ,ale oni maja wszsystko w wersji eleketronicznej :mrgreen:

Wejdź do czytelni i wpisz w wyszukiwarkę Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-04-2006 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Aha w istocie coś konkretnego jest.DzięukjeUśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
07-04-2006 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja mam pytanie. Jedni uwazaja, ze np: od wypadku uchronil ich Aniol Stroz, a inni ulegli wypadkowi.
Czyli co Aniol tych drugich byl na przerwie? :-k

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
07-04-2006 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów