Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Litania do Świetych w oryginale!!
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Litania do Świetych w oryginale!!
Czy znacie moze stronkę, gdzie mozna ściągnąć Litanię do wszystkich świętych,która była spiewana podczas uroczystości pogrzebowych Jana Pawła II, to było chyba po włosku lub łacinie?
Gdzieś to już ściągałem,ale mi się zagubił ten plik, może ktoś pamięta, która to strona w sieci zamieściła tą litanię. Potrzebuję oryginał. Będę bardzo wdzięczny za linka.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-01-2006 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
z tego co wiem, to na onet.pl można było pościągać chyba takie pliki. Ja sobie np. odsłuchiwałam psalmu z tego pogrzebu. Był pięknie zaśpiewany. Czy ktoś wie czy ten pan co śpiewał to był ksiądz czy świecki? :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-01-2006 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Z tego co pamiętam na itvp.pl jest dostępna cała uroczystość pogrzebowa.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
21-01-2006 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wiesz Tomku, bardzo mi zależy na pliku mp3 z tą litanią,gdzies ją miałem, wiem także,że ktoś gdzies podawał link to tej strony, z której mozna było ściągnąć ten plik,ale nie pamietam na którym forum to było.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-01-2006 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
Na "katoliku" w dziale "katolicyzm chrześciajństwo" albo w archiwum "aktualności" Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-01-2006 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
zapytaj się naszych forumowych lefebrystów, wszak dużą wagę do tej litanii przywiązuje Liturgia Przedsoborowa, Trydencka.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
21-01-2006 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Znalazłem juz ten plik, wersja 7 minutowa, 2,38MB chyba, jesli się nie mylę Duży uśmiech ,może nie jest rewelacyjna,ale da się słuchać. Jest wspaniała. Jesli ktos chce to niech się zgłasza do mnie i poda adres e-mail.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-01-2006 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Litanię do wszystkich świetych mozna sobie ściągnąć na forum Sancti. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-05-2006 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów