Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepojete zjawiska
Autor Wiadomość
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Cytat:No a co tam w końcu zobaczyłeś?
Nieważne
Cytat:Wiesz Palmer, o takich rzeczach czytałem, ale to nie znaczy,że mam w nie wierzyć.
A co mnie to obchodzi czy wierzysz czy nie...
Cytat:Tacy ludzie jak ty bardzo czesto proszą o dowody na istnienie Boga,
I nadal Cię o takowe proszę.Dostarcz mi choć jeden NIEZBITY dowód...
Cytat:dlatego ja proszę cie o dowody na istnienie UFO. JASNE I PRZEJRZYSTE. Mam nadzieje,że się wykarzesz.
WykaŻesz-jak juz-to w ramach lekcji ortografii.A wykazywać się przed Tobą nie mam zamiaru.Bo i po co?
BTW - te 32 przy Twoim nicku to Twój wiek czy Twoje IQ?
19-03-2006 02:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Nieważne
Ważne, pytam z ciekawości, a nie żeby cokolwiek udowadniać.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-03-2006 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Offca napisał(a):
Palmer_Eldritch napisał(a):Nieważne
Ważne, pytam z ciekawości, a nie żeby cokolwiek udowadniać.
Moje teksty o "udowadnianiu" nie były własciwie do Ciebie skierowane,a do Tomasza32.A to co widziałem...a własciwie widzieliśmy -bo było nas parę osób - przypominało cygaro i swieciło róznymi kolorami tzn mieniło sie kolorami od zółtego,przez pomaranczowy az do czerwonego,a potem nagle i niespodziewanie zniknęło....Nie był to na pewno samolot,smigłowiec,balon,sterowiec,stado ptaków czy latawiec.Nikt z nas oglądających to "coś" nie umiał powiedziec co to właściwie było.
19-03-2006 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
Może znowu Ruscy jakiś eksperyment robili Oczko
Czemu nikogo o tym nie zawiadomiliście ( np. w sensie jakiejś kompetentnej w tych sprawach organizacji)? Czemu nie zrobiliście zdjęć? Czemu nie zawiadomiliście prasy, tv?

Osobiście UFO nigdy nie widziałam i trudno mi jest powiedzieć, czy istnieją "kosmici" czy nie. Jeśli istnieją -ok, jeśli nie - też ok.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-03-2006 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
Palmer_Eldritch napisał(a):
Cytat:No a co tam w końcu zobaczyłeś?
Nieważne
Cytat:Wiesz Palmer, o takich rzeczach czytałem, ale to nie znaczy,że mam w nie wierzyć.
A co mnie to obchodzi czy wierzysz czy nie...
Cytat:Tacy ludzie jak ty bardzo czesto proszą o dowody na istnienie Boga,
I nadal Cię o takowe proszę.Dostarcz mi choć jeden NIEZBITY dowód...
Cytat:dlatego ja proszę cie o dowody na istnienie UFO. JASNE I PRZEJRZYSTE. Mam nadzieje,że się wykarzesz.
WykaŻesz-jak juz-to w ramach lekcji ortografii.A wykazywać się przed Tobą nie mam zamiaru.Bo i po co?
BTW - te 32 przy Twoim nicku to Twój wiek czy Twoje IQ?

Skoro ty nie chcesz przedstawiać dowodów to po jaki kij ja mam to robić,abys je podważał.
Juz tagi głupi nie jestem. Po za tym to i tak niczego nie zmieni w twoim pogladzie. Prędzej ja bym uwierzył w UFO niż ty w moje dowody i istnienie Boga. Tak więc nie masz żadnych dowodów na istnienie UFO i sprawa jest jasna.

Sprawa mojego niku to sprawa osobista, tak więc będę upierdliwy i posłużę się odniesieniem do ustawy o ochronie danych. :mrgreen:

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-03-2006 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Offca napisał(a):Może znowu Ruscy jakiś eksperyment robili
Nie wykluczam,choć co robili Ruscy pod Zywcem?
Cytat:Czemu nikogo o tym nie zawiadomiliście ( np. w sensie jakiejś kompetentnej w tych sprawach organizacji)
Nie mam kontaktu z żadną z takich organizacji.Poza tym nie mieliśmy zadnych dowodów w rodzaju zdjęc z aparatu czy kamery.
Cytat:Czemu nie zrobiliście zdjęć?

Siedzielismy w ogródku przed domem,przygotowywaliśmy się do grilla.Nikt nie miał przy sobie aparatu w tej chwili.Kiedy to "coś" się pojawiło,wszyscy osłupieliśmy.Wprawdzie ktos powiedział:"Lećcie ktos po aparat",ale nikt sie nie ruszył,bo nie chciał stracić tego niecodziennego widoku.Nie wiedzielismy jak dlugo to zjawisko potrwa i czy zanim się poleci po aparat i wróci,to to coś nie zniknie po prostu.
Cytat:Czemu nie zawiadomiliście prasy, tv?
nie mając żadnych dowodów nie miało to sensu.Jak znam zycie pogoniono by nas.
Cytat:Osobiście UFO nigdy nie widziałam i trudno mi jest powiedzieć, czy istnieją "kosmici" czy nie.
Ja akurat nigdzie tutaj nie napisałem,ze to sprawka kosmitów.Ale że takowi istnieją,to chyba raczej pewne.Watpliwe bowiem jest,aby przy takiej liczbie ciał niebieskich we wszechświecie tylko na jednej jedynej Ziemi powstało zycie rozumne.

Cytat:Skoro ty nie chcesz przedstawiać dowodów to po jaki kij ja mam to robić,abys je podważał.
OK.Sęk w tym ze dla mnie UFO to ciekawostka,dla Ciebie Bóg to COŚ WAŻNEGO w twoim zyciu.
Cytat:Po za tym to i tak niczego nie zmieni w twoim pogladzie.
To już zależy od wagi tych"dowodów"
Cytat: Prędzej ja bym uwierzył w UFO niż ty w moje dowody i istnienie Boga
Uwierz mi ze kwestia twojej wiary w UFO mi zwisa i powiewa.
Cytat:Tak więc nie masz żadnych dowodów na istnienie UFO i sprawa jest jasna.
No nie mam.Przyznaję się bez bicia
[Obrazek: icon_zeby.GIF]
Niemniej jeśli masz NIEZBITE DOWODY na istnienie Boga - chętnie się z nimi zapoznam Duży uśmiech
19-03-2006 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
Palmer, tutaj nikt nikogo nie bije za brak dowodów :mrgreen:
Pisałem ci,że ty dowody i tak sobie olejesz,więc po co mam ci je przedstawiać.
Dla ciebie to nie dowody. Dlatego wierz sobie w swoje UFO, możesz nawet ich odwiedzić, mnie to takze wisi. Możesz nawet ich pozdrowic ode mnie. :mrgreen:

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-03-2006 03:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Cytat:Palmer, tutaj nikt nikogo nie bije za brak dowodów
uff...kamień z serca :mrgreen:
Cytat:Pisałem ci,że ty dowody i tak sobie olejesz,więc po co mam ci je przedstawiać.
Nie mogę olać, moge co najwyzej je podważyć,chyba że to będą NIEZBITE dowody.Skoro takowych nie masz- Boga nie ma.Jasne i proste.
Cytat:Dlatego wierz sobie w swoje UFO, możesz nawet ich odwiedzić,
Kogo mam odwiedzić? :zmieszany: :zmieszany:
20-03-2006 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #69
 
Właśnie mi się przypomniało, że chrześcijaństwo nie wyklucza istnienia innych cywilizacji - co oznacza, że twierdzenie, że UFO istnieje nie jest czymś niechrześcijańskim...

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
20-03-2006 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #70
 
Palmer_Eldritch napisał(a):
Cytat:Palmer, tutaj nikt nikogo nie bije za brak dowodów
uff...kamień z serca :mrgreen:
Cytat:Pisałem ci,że ty dowody i tak sobie olejesz,więc po co mam ci je przedstawiać.
Nie mogę olać, moge co najwyzej je podważyć,chyba że to będą NIEZBITE dowody.Skoro takowych nie masz- Boga nie ma.Jasne i proste.
Cytat:Dlatego wierz sobie w swoje UFO, możesz nawet ich odwiedzić,
Kogo mam odwiedzić? :zmieszany: :zmieszany:

Bóg jest i to jest dla mnie tak jasne,jak to,że jest słońce i księżyc.

Jak to kogo? Ufoludków, skoro widziałeś UFO, to zapewne ufoludki też sa,więc mozesz ich odwiedzić. :mrgreen: A jak widziałes to UFO, to nie zapraszałeś go ponownie? Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-03-2006 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Cytat:Bóg jest i to jest dla mnie tak jasne,jak to,że jest słońce i księżyc.
Dla Ciebie moze.Dla mnie wcale a wcale.
Cytat:Jak to kogo? Ufoludków, skoro widziałeś UFO, to zapewne ufoludki też sa,więc mozesz ich odwiedzić
I jak teraz napiszę,że masz problemy ze zrozumieniem tego co ja piszę,to znowu się podniosą głosy świętego oburzenia,że Palmer to cham i prostak.A przecież pisalem wyraźnie drogi Tomaszu:
Palmer_Eldritch napisał(a):Ja akurat nigdzie tutaj nie napisałem,ze to sprawka kosmitów.
Cierpisz na analfabetyzm funkcjonalny czyli potrafisz czytać ale masz problemy ze zrozumieniem tego,co czytasz.To już jest oczywiste.
Tomasz32 napisał(a):A jak widziałes to UFO, to nie zapraszałeś go ponownie?
Znajdź i wklej odpowiedni fragment któregokolwiek mojego posta,gdzie pisałem coś takiego.
Jakim cudem Ty tutaj zostałeś modem?? :?:
20-03-2006 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #72
 
Panowie, moglibyście nieco ostudzić temperaturę rozmowy :?: Gorąco się robi :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-03-2006 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Ja jestem spokojny,jeśli o to chodzi.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
20-03-2006 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #74
 
Obaj opocznijcie może od siebie - EOT :mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-03-2006 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
Palmer_Eldritch napisał(a):
Cytat:Bóg jest i to jest dla mnie tak jasne,jak to,że jest słońce i księżyc.
Dla Ciebie moze.Dla mnie wcale a wcale.
Cytat:Jak to kogo? Ufoludków, skoro widziałeś UFO, to zapewne ufoludki też sa,więc mozesz ich odwiedzić
I jak teraz napiszę,że masz problemy ze zrozumieniem tego co ja piszę,to znowu się podniosą głosy świętego oburzenia,że Palmer to cham i prostak.A przecież pisalem wyraźnie drogi Tomaszu:
Palmer_Eldritch napisał(a):Ja akurat nigdzie tutaj nie napisałem,ze to sprawka kosmitów.
Cierpisz na analfabetyzm funkcjonalny czyli potrafisz czytać ale masz problemy ze zrozumieniem tego,co czytasz.To już jest oczywiste.
Tomasz32 napisał(a):A jak widziałes to UFO, to nie zapraszałeś go ponownie?
Znajdź i wklej odpowiedni fragment któregokolwiek mojego posta,gdzie pisałem coś takiego.
Jakim cudem Ty tutaj zostałeś modem?? :?:

Cytat:Widziałem.Podczas pobytu w górach,w okolicach Zywca kilka lat temu.Miejscowość nazywała się Cięcina - niedaleko Węgierskiej Górki.I pal licho jak tylko ja bym to zobaczył,ale świadków było kilku.

To twoja wypowiedź z 4 str. Mozesz cos na ten temat teraz powiedziec,czy sie wypierasz?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-03-2006 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów