Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Alma Mater
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Moja Alma Mater
Klik w drzwi i można wejść do WSD
[Obrazek: drzwi.jpg]
Stronka raczej w fazie powstawania, ale zawsze coś....

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-11-2006 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
fajna stronka, a szczegolnie foty

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-02-2007 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zapraszam na stronę mojego Seminarium w Paradyżu, właśnie z Groniem udało mi się ją zmienić Uśmiech

[ Dodano: Sro 25 Kwi, 2007 20:30 ]
http://www.paradisus.pl
25-04-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
[center][Obrazek: 04-2.jpg]

powiem Wam, że tutaj czasem czułem się lepiej niż w domu...[/center]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-04-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
A to moja alma mater:

[Obrazek: 0000119200408011.jpg]

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-04-2007 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
mojej nie ukaże bo ze wstydu to nie uczynnili zdjęcia :diabelek:
mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowych

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-04-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
rachel napisał(a):mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowych
A mój w byłej siedzibie PRL :mrgreen: Ale oczywiście też go tutaj nie pokazałam, bo jako jeden z ostatnich jest niewyremontowany i panują w nim kiepskie warunki. Pewnie jak skończę na nim studia to wtedy coś z tym zrobią.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-04-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Unas budują wydział humanistyczny- mają skończyć w 2010r.
Bo obecny budynek nie jest przystosowany dla osob mniej sprawnych - a uczelnia sie tym szczyci że jest przystosowana . ](*,)

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-04-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mroczny Inkwizytorze,widzę że na KUL studiowałeś.Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów Akademickich.Tu też od pewnego czasu odbywa się festiwal twórczości KSM.Zwłaszcza w Wigilią Chrystusa Króla (święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej).W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego.

[ Dodano: Pią 27 Kwi, 2007 11:19 ]
A to uczelnia do której uczęszczałem - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS.Tam na końcu się wchodziło.
[Obrazek: tlo.jpg]
27-04-2007 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
SEBASTIANO napisał(a):Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów Akademickich
Ja tam byłem tylko raz, na sympozjum eklezjologicznym, bodaj z 6 lat temu. Tam się dopiero czuje akademickość :wink:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-04-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
ja swojej aktualnej uczelni nie pokaże, bo studiuje na UKSW, ale zajęcia mam w budynkach ordynariatu polowego w Warszawie

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-04-2007 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
SEBASTIANO napisał(a):W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego.
Miał przybyć na swoją mszę pośmiertną???

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-04-2007 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Sorry Offieczko jeśli się pomyliłem.
27-04-2007 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nic nie szkodzi, po prostu niezły kwiatek z tego wyszedł :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-04-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
SEBASTIANO napisał(a):Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
tak się zastanawiam, w której to części Lóblynna... :-k

na Kraśnickiej? gdzieś na Sławinie? niedaleko Kościoła pallotynów? nie wiem Smutny
sześć lat mieszkałem w Lublinie i... widzę, że ciągle go nie znam Oczko

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
28-04-2007 04:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów