Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Chcę was prosić o modliwe, za pewną rodzinę. Przeżywaja kryzys, gdyż stracili dziecko - poronienie. Jest to dla nich bardzo trudny czas.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
03-01-2009 02:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
proszę Was o modlitwę z naszą panią sprzątającą - została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, ma złamaną miednicę, grozi jej paraliż lub kalectwo...

by?am ale si? zmy?am
03-01-2009 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #78
 
Napewno będziemy się modlić o zdrowie dla niej.

Niech Pan da jej łaskę zdrowia, aby mogła chodzić, aby mogła dziękować Bogu i chwalic Jego imię.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-01-2009 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Poziomka286 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Duchu Święty spraw aby moja kuzynka, która zbłądziła i odwróciła się od Boga, znalazła właściwą drogę...

Poziomka286
04-01-2009 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #80
 
Pomódlcie się, żebym nie miała strachów i jakimś cudem zaliczyła semestr.
13-01-2009 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #81
 
sesja się nieubłagalnie zbliża... [-o< i ciężko w tym roku bedzie :oops:

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
13-01-2009 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
jagoda napisał(a):sesja się nieubłagalnie zbliża... [-o< i ciężko w tym roku bedzie :oops:

No to tak jak u mnie. Tylko ja co semestr mam odczucie, że będzie to mój ostatni na studiach Smutny I dziwię się, jeśli nie jest.
14-01-2009 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Proszę Was drodzy forumowicze o modlitwę w intencji dwojga młodych małżonków, którzy proszą Pana o dzieciątko. Znam ich, są bardzo przejęci swoją sytuacją. Modlą się, leczą, szukają nieustannie paliwa dla swej nadziei. Żal mi ich bardzo, ponieważ widzę jak cierpią oboje...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-01-2009 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ozeasza Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #84
 
Obiecuję modlitwę. Znam ludzi, nawet bardzo mi bliskich, którzy również modlą się o potomstwo. Widzę jak kochają dzieci i jak to przeżywają.Wiem jakie to ważne. Ks.Marku obiecuje modlitwę w intencji tych młodych i jeśli mogę prosić o otoczenie modlitwą również Ewy i Piotrka.
15-01-2009 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
To ja proszę w podobnej intencji co Ksiądz Marek. Proszę o modlitwę za Agnieszkę, która z powodu poważnej choroby prawie nie ma szansy na urodzenie dziecka.
15-01-2009 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #86
 
Ozeasza napisał(a):Znam ludzi, nawet bardzo mi bliskich, którzy również modlą się o potomstwo. Widzę jak kochają dzieci i jak to przeżywają.

Dodam Kasię i Łukasza.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-01-2009 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #87
 
Przedwczoraj zginął tragicznie mój uczeń. Miał 20 lat. Auto wpadło w poślizg. Wszyscy zgodnie z policją na czele twierdzą, że to nie jego wina. Tylko on zginął. Proszę o modlitwę za jego rodzinę i kolegów ze szkoły. Dla nich to szok.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-01-2009 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
[*] u mnie było to samo, zginęła tylko dziewczyna 18-letnia z mojej byłej szkoły (LO). Nie znałam jej...

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
23-01-2009 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #89
 
Pomódlcie się za mnie, żebym wytrwała w postanowieniu nawrócenia i by ono rzeczywiście się dokonywało.
24-01-2009 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #90
 
Prosze goraco Was wszystkich o modlitwe, o zdrowie dla matki ktora ma 5 dzieci w tym jedno upsledzone, kobieta lezy w szpitalu ma wode w plucach,stan jest ciezki.
26-01-2009 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów