Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strefa ludzi z wartościami
Autor Wiadomość
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Strefa ludzi z wartościami
http://www.Przeznaczeni.pl to odpłatny portal dla osób poszukujących "drugiej połówki"
18-07-2007 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
no i można tam poznać naprawdę wartościowych ludzi... a wcale drogo nie jest, chociaż wiem, że to, co otrzymują za konto ledwo im wystarcza na utrzymanie strefy...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
18-07-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kiedyś siostra przysłała mi ten link i pomyslałam sobie wtedy, że jeszcze nie jestem zdesperowana!
19-07-2007 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
aga napisał(a):Kiedyś siostra przysłała mi ten link i pomyslałam sobie wtedy, że jeszcze nie jestem zdesperowana
To nie jest kwestia zdesperowania! Powiedzmy sobie szczerze, że żyjemy w czasach techno debili, gdzie miłość postrzegana jest jako 90% popędu seksualnego i 10% pustych, płaskich uczuć. Naprawdę szukam dziewczyny z zasadami, miłej sympatycznej, a nie jakichś wywłok.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
19-07-2007 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Po prostu to mi się jakoś źle kojarzy - że to jest portal dla ludzi, którzy nie mogą nikogo znaleźć i chwytają się ostatniej deski ratunku! Choć myślę, że faktycznie można poznać tam wartościowych ludzi. A swoją drogą, jakie to dziwne - jest wielu wspaniałych, wartościowych ludzi, którzy jednak są sami. Dlaczego tak się dzieje w przypadku "kościółkowych ludzi"? Są mniej zaradni - że tak się wyrażę czy co?
19-07-2007 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
anna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
a może po prostu są bardziej wymagający...
23-10-2008 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
To i na naszej-klasie można poznać ciekawe osoby. Portal utrzymuje się z reklam i dobrowolnych opłat indywidualnych dokonywanych przelewem bądź sms-em.

Podoba mi się sms-owy system opłat. Można by było w ten sposób zamawiać publikacje w katolickich księgarniach internetowych. W ten sposób zamówiłoby się książki, które normalnie trudno dostać. Wystarczyłoby uzbierać przynajmniej 200 złotych na koncie telefonu i książkę za 50 złotych można śmiało zamówić np. w księgarni wydawnictwa WAM czy innego katolickiego. To plusy jakie technika niesie ze sobą.
23-10-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Tak się składa, że w udałomi się poznać autora tego pomysłu i portalu (jest moim wykładowcą informatyki). Idea jest taka, żeby znaleźć ludzi z wartościami, żeby związek dwojga ludzi opierał się na poznaniu drugiego człowieka. To jest portal dla ludzi wymagających. Nie jest to wcale portal dla ludzi zdesperowanych. Znam małżeństwa, pary nażeczonych, którzy poznali się przez ten portal... nie byli zdesperowani rejestrując się na tym portalu.

Co do systemu opłat. Jest jaki jest.

Szukasz drugiej połówki na naszej-klasie? powodzenia.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
24-10-2008 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów