Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kongres OWDŚ w Częstochowie 2008 :)
Autor Wiadomość
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Tatt napisał(a):No, muszę powiedzieć, że ksiądz Pereira bardzo mnie zaciekawił Uśmiech Pokazał, że z Bogiem, na serio można wszystko! Duży uśmiech
Potwieradzam!!!!

Jego historie na prawdę były piękne... Tą historie z trędowatym to chyba do końca życia zapamiętam...

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
18-05-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Dunia napisał(a):Jego historie na prawdę były piękne... Tą historie z trędowatym to chyba do końca życia zapamiętam...
Może z nami się podzielisz szczególami ?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-05-2008 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Jak uczynił? Opowiedział nam kilka historii o potędze modlitwy. Oto jedna z nich w wielkim skrócie:

Pewnego dnia, gdy wychodził z mieszkania, bo miał wyjechać (przenosili Go gdzieś tam) spotkał w holu młodą, zapłakaną dziewczynę. Wybłagała u Niego kilka minut rozmowy. Opowiedziała, że jest w ciąży, ale od pewnego czasu zaniepokoiło ją, że dzieciątko się nie porusza. 3 dni temu poszła do lekarza i ten oświadczył, iż dziecko nie żyje i jak najszybciej trzeba dokonać aborcji. Poszła jeszcze do 5 specjalistów. Każdy powiedział to samo. Z błagalnym wzrokiem poprosiła księdza o modlitwę, ten położył Jej rękę na głowie i... zadzwonił telefon. Poszedł więc odebrać. Gdy wrócił, dziewczyna się uśmiechała mówiąc, że w momencie, gdy dłoń księdza spoczęła na Jej głowie, poczuła, jakby tornado w łonie. Ksiądz uczynił ponownie ten gest i w myślach modlił się o wskrzeszenie. Tak po paru chwilach rozstali się. Po 8 latach po jakiejś konferencji podeszła do Niego kobieta ze słowami:"Księże, to mój 8 letni syn, któremu wymodlił ksiądz życie." Maleństwo zaczęło wtedy znów oddychać, ale lekarze mówili, że kiedy się urodzi, będzie pewnie ułomne, bez szans na normalne życie. 8 letni już chłopczyk okazał się świetnym uczniem, szkolnym prymusem, radosnym z życia.


Takie cuda to tylko z Bogiem Uśmiech Rachel, mam nadzieję, że odpowiedziałam na Twoje pytanie :*



O, Dunia, ja o tym, a Ty o trędowatym, co? Uśmiech

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
18-05-2008 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Talmid napisał(a):
omyk napisał(a):
Cytat:Ładnie grają i śpiewają.

Ojć. Ja właśnie słucham Misericordias Domini i strrrrasznie fałszują Język
Przez grzeczność nie przeczę, ale i tak znacznie powyżej przeciętnej.
Przez grzeczność spytam, w którym miejscu fałszowali? Uśmiech
No chyba, że transmisja zniekształcała głos...

http://www.ewangelizatorzy.pl
19-05-2008 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #35
 
"Misericordias Domini" o godzinie 15.00 - zaczęli ok, skończyli nie wyciągając Oczko

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
19-05-2008 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Będe obstawał jednak przy tym, że to trans-misja zniekształciła coś :wink:
Zdjęcia z Kongresu na http://dm.odnowa.org/galerie/index.php?cat=16
Nawet jestem na kilku 8)

http://www.ewangelizatorzy.pl
21-05-2008 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
czarek napisał(a):Zdjęcia z Kongresu na http://dm.odnowa.org/galerie/index.php?cat=16
Dzięki . Ale jest ich dużo.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-05-2008 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Faktycznie, samo wybieranie intersujących mnie zajęło ponad 2 godzinki..

http://www.ewangelizatorzy.pl
21-05-2008 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów