Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzina homoseksualna...?
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #61
 
Cytat:Wie,ze zle robi,ale mowi,ze to silniejsze od tej osoby.
To, że jest świadoma tego, jest pierwszym krokiem do sukcesu. Z tego co wiem istnieje sporo grup terapeutycznych zajmujących się homoseksualistami, ale o szczegółach niewiele wiem.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-06-2007 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Mój kumpel poszedł do zakonu, ale doszedł do wniosku że to mu nie pomoze tylko zaczzeło szkodzić. Więc odszedł, jak był na samym początku.Zaczął chodzić na terapie.
Również nie mysli o zakładaniu rodziny bo uważa że to będzie nie-prawdziwe. A i tak mu nie pomoże, bo widzi że nie jest do tego wogóle gotowy.

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 18:10 ]
Offca napisał(a):grup terapeutycznych zajmujących się homoseksualistami, ale o szczegółach niewiele wiem.
napewno jest grupa w Lublinie.
Trudno jest znaleźć te grupy ponieważ, nie afiszują sie z tym. Nie dziwie się.

Jak co można skontaktować się z :
Centrum Psychoterapii
Al. Jana III Sobieskiego 112, Warszawa
tel. (022) 841-25-13
sekretariat:
(022) 841-87-57
centrum.psychoterapii@vp.pl

Na jedynym z forów, ten ośrodek był polecany. Może będą znali namiary, jeśli ta osoba będzie chętna na to aby wogóle podjąć terapie Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-06-2007 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
...Wasze prawa kończą się tam gdzie zaczynają prawa drugiego człowieka. Ze zdziwieniem paterze jak im współczujecie i próbujecie mówić że da się z tego wyleczyć czy też wydostać lub odciąć.
Możecie afiszować się swoimi rubrykami z gazet portali, o tym że ktoś został wyleczony, albo że ktoś się stara. Ale uwierzcie mi że to totalna bzdura. Większość z tych uczestników to aktorzy, którzy próbują zaaprobować tą chorą myśl, o tym że da się to pokonać.

Tak oto moi mili działa presja społeczeństwa, albo jesteś z nami albo przeciw nam, albo wierzysz w to co my albo nie jesteś z nami i tak dalej. Każdy kocha na swój sposób, i dajcie im żyć.
Nie potrzebujemy pomocy od nikogo, my tak samo potrzebujemy czasu aby przemyśleć to kim jesteśmy i zaakceptować. Tak jak wy trwacie oporem w swej wierze i oddaniu tak my bronimy siebie i własnej odmienności.
Gadać każdy może ale w tym przypadku nic nie zdziała, bo z czasem po prostu się to wszystko olewa i kocha tak jak się potrafi.

Pozdrawiam :wink:
14-06-2007 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
Szczerze mówiąc, piszesz tak chaotycznie, że wyszedł z tego jeden wielki bełkot. Spróbuj "się" lepiej sformułować następnym razem.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
=D> haha...

Może gdyby pani moderator naprawdę chciała to by zrozumiała. Poprawiłem co nieco.
14-06-2007 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
Krystian napisał(a):Nie potrzebujemy pomocy od nikogo, my tak samo potrzebujemy czasu aby przemyśleć to kim jesteśmy i zaakceptować.
Oho, czyżbyś był gejem?

Krystian napisał(a):=D> haha...
Dziękuję, nie potrzebuje owacji...

Krystian napisał(a):Może gdyby pani moderator naprawdę chciała to by zrozumiała.
Uwierz, bardzo chciałam. Dziękuję za wyrozumiałość.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Kod:
Oho, czyżbyś był gejem?

To była wypowiedź z trzeciej osoby liczby mnogiej :wink:

... Szczęśliwy a pozatym bardzo intymne pytanie
14-06-2007 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
Wybacz, tak ino pytam. Napisałeś to tak, jakbyś sam przynależał do tej grupy społecznej :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
:wink: Nic nie szkodzi - to nie wątek o mnie, no ale chciałbym wysłuchać wniosków ta temat tego o czym pisałem.
14-06-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasjopea Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
Ja zadam tylko jedno pytanie....Gdzie dziecku jest lepiej? W domu dziecka czy w rodzinie homoseksualnej?

W moim niebie b?d? mi?kkie sier?ci, nosy, ?apy, ogony i k?y.
18-06-2007 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Kasjopea napisał(a):W domu dziecka czy w rodzinie homoseksualnej?

Hmm dużego wyboru nie dajesz. Bo dom dziecka nie tworzy prawdziwej rodziny , tak samo rodzina homoseksualna równeiż nie daje możliwosci prawidłowego rozwoju.

Kasjopea napisał(a):....Gdzie dziecku jest lepiej?
z mamą i tatą, w zdrowej rodzinie. gdie czuje się bezpiecznie, akceptowane, kochane i ma możłiwosć nauczenia się prawidłowych relacji.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-06-2007 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasjopea Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Rachel napisał(a):z mamą i tatą, w zdrowej rodzinie. gdie czuje się bezpiecznie, akceptowane, kochane i ma możłiwosć nauczenia się prawidłowych relacji.
to jest oczywiste, i tego zycze każdemu dziecku.
Rachel napisał(a):Hmm dużego wyboru nie dajesz. Bo dom dziecka nie tworzy prawdziwej rodziny , tak samo rodzina homoseksualna również nie daje możliwości prawidłowego rozwoju.
To czy nie daje, nie jest jeszcze udokumentowane, w Holandii będą przeprowadzane takie badania i wszystko wyjdzie, w końcu, to, ze dziecko ma dwóch tatusiów czy dwie mamusie nie świadczy o tym, ze jest uczone nienawiści do płci przeciwnej, jest zaniedbywane i nie kochane.

W moim niebie b?d? mi?kkie sier?ci, nosy, ?apy, ogony i k?y.
18-06-2007 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
przykład jest potrzebny, a nie tylko słowa. Nieprawidłowośc jest ewidentnie widoczna. Hmmm Holandia...mam z jednej strony szacunek do tego kraju, ale z drugiej to ciesze się że nie jestem mieszkańcem tego kraju.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-06-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasjopea Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Rachel napisał(a):przykład jest potrzebny, a nie tylko słowa. Nieprawidłowośc jest ewidentnie widoczna. Hmmm Holandia...mam z jednej strony szacunek do tego kraju, ale z drugiej to ciesze się że nie jestem mieszkańcem tego kraju.
Typowe państwo demokratyczne, mnie sie podoba...

W moim niebie b?d? mi?kkie sier?ci, nosy, ?apy, ogony i k?y.
18-06-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Kasjopea napisał(a):Typowe państwo demokratyczne, mnie sie podoba...

każdy co innego lubi .... :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-06-2007 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów