Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum chrześcijańskie - zapraszam
Autor Wiadomość
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Forum chrześcijańskie - zapraszam
To forum założyłam już jakiś czas temu, ale ciężko zapraszać tylko znajomych i wyszło, ze zaangażowało się tylko kilka osób. Chciałabym je jakoś rozkręcić, ale w kilka osób tego nie zrobimy. Dlatego: zapraszam. Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić wspólnie Uśmiech

http://jezusmoimpanem.fora.pl

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
28-09-2008 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
i co? teraz wszyscy przechodzimy tam? Bo nie rozumiem.
28-09-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alexis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Gratuluję pomysłu! Myślę, że im więcej takich inicjatyw, tym lepiej..... Użytkownicy znajdą się na pewno, wielu jest poszukujących.

A jeśli ktoś z tutejszych Użytkowników znajdzie czas, to też zapewne wskoczy... Uśmiech

pozdrawiam
28-09-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
o. Pacyfik napisał(a):i co? teraz wszyscy przechodzimy tam? Bo nie rozumiem.
Nie zrozumiał ojciec. Spokojnie, tylko ci ktorzy w wolności chcą tam działać ;P nic na siłę.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-09-2008 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ojcze Pacyfiku: a nie można działać na dwóch forach lub więcej?

Coś w tym stylu jak napisała Rachel Uśmiech

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
28-09-2008 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dla mnie stworzenie 108343953. następnej strony/forum sprawia, że trudniej znaleźć dla siebie coś ciekawego. Ogólnie rozprasza to daną społeczność.
30-09-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja działam konkretnie na jednym forum. Na inne się zarejestrowałam kiedyś tam, ale tam nie wchodzę, bo nie mam na to czasu.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-09-2008 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ciekaw jestem jaki jest cel tworzenia kolejnego forum, skoro jest ono prawie identyczne do ewangelizacja.pl?

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
20-01-2009 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów