Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jazda bez trzymanki
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
alus napisał(a):Wykaz błąd - a nie lżyj i pogardzaj.
Czemu ty zawsze Alus zakładasz u innych jak najgorszą wolę? Mnie bardziej zależy na tych, których mam wokół siebie, którzy są potencjalnymi sponsorami bajkowych zapędów pewnych osób. Zatem odcinając dopływ paliwa wyborczego, ograniczam ich fantazję...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ks.Marek napisał(a):Mnie bardziej zależy na tych, których mam wokół siebie, którzy są potencjalnymi sponsorami bajkowych zapędów pewnych osób. Zatem odcinając dopływ paliwa wyborczego, ograniczam ich fantazję...
Świetnie powiedziane =D> =D>
Ale czy uświadamiasz tych ludzi że "wszytsko co z PO jest złe" czy "wszystko co niegodziwe jest złe"?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
24-10-2008 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Helmutt napisał(a):"wszytsko co z PO jest złe" czy "wszystko co niegodziwe jest złe"?
Oba zdania są prawdziwe :twisted:
Więc tu sobie folguję i naprzemiennie używam obu formuł :twisted:

A tak na serio - słucham niekiedy Gowina, bo ma facet coś do powiedzenia. To taki liberał z ludzką twarzą, jego logika trzyma poziom.

Gowin powiedział, a redaktor napisał(a):Narażę się Czytelnikom „Gościa” i powiem, że w mojej ocenie święto Trzech Króli nie powinno być dniem wolnym od pracy. Oznaczałoby to bowiem, że powstanie dwutygodniowy okres, w którym polska gospodarka wyraźnie spowolni. Według obliczeń rządowych spowodowałoby to obniżenie dochodów budżetowych o 4 mld, co doprowadziłoby do wzrostu bezrobocia wraz z towarzyszącymi mu dramatami wielu rodzin, albo wręcz wzrostem patologii społecznych. Ale uważam za ciężki błąd próbę wprowadzenia dyscypliny partyjnej przy tym głosowaniu. To sprawa sumienia i każdy powinien głosować na własną odpowiedzialność.
Źródło. Ładnie tu powiedział.
Poza tym, jako człowiek spod znaku "Znaku", utożsamia się z Kościołem.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 08:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):"wszytsko co z PO jest złe" czy "wszystko co niegodziwe jest złe"?
Oba zdania są prawdziwe :twisted:
Więc tu sobie folguję i naprzemiennie używam obu formuł :twisted:
A ja bym tylko tej drugiej formuły używał - bo od pierwszej już bardzo blisko do "wszytsko co zPiS jest dobre" Uśmiech

Ks.Marek napisał(a):A tak na serio - słucham niekiedy Gowina, bo ma facet coś do powiedzenia. To taki liberał z ludzką twarzą, jego logika trzyma poziom.
Jest ich tam jeszcze kilku - zarówno z PiS jak PO, niestety ich głos ginie w powszechnym wrzasku otumanionych władzą kretynów.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
24-10-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):"wszytsko co z PO jest złe" czy "wszystko co niegodziwe jest złe"?
Oba zdania są prawdziwe :twisted:
Więc tu sobie folguję i naprzemiennie używam obu formuł :twisted:
Taa...."wszystko co słowiańskie i żydowskie jest złe" ;(
Poważnie - wszelkie generalizowanie jest nieuprawnione - oburza księdza ocenianie duchownych przez pryzmat nagannego zachowania jednego czy dwu książy - a czyni to ksiądz dokładnie to samo.
Odnośnie "profesora bez matury" - jedna, dwie wypowiedzi niwelule dokonania całego życia? :shock: - należy dodać heroicznego życia.
24-10-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
O czym ty teraz Alus do mnie rozmawiasz, bo jakoś nie rozumiem zbytnio, wiesz?
alus napisał(a):Taa...."wszystko co słowiańskie i żydowskie jest złe"
NIe. Wszystko, co niegodziwe, jest złe.
alus napisał(a):Odnośnie "profesora bez matury"
Jakiego profesora? Czy ja coś o jakimś tu wspominałem?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ks.Marek napisał(a):O czym ty teraz Alus do mnie rozmawiasz, bo jakoś nie rozumiem zbytnio, wiesz?
alus napisał(a):Taa...."wszystko co słowiańskie i żydowskie jest złe"
NIe. Wszystko, co niegodziwe, jest złe.
alus napisał(a):Odnośnie "profesora bez matury"
Jakiego profesora? Czy ja coś o jakimś tu wspominałem?
Rozumie ksiądz, rozumie Uśmiech ....wszystko co niegodzie - ale należy konkretnie wskazać niegodziwość, kłamstwo...."fakty Misiu fakty" (parafraza Duży uśmiech )
Tu - nie Uśmiech ....ale kiedyś....co nie zaprzeczam zszokowało mnie (nie będę wywlekać na forum).
24-10-2008 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
alus napisał(a):ale należy konkretnie wskazać niegodziwość, kłamstwo
Komercjalizacja szpitali, krociowe podwyżki energii, dyscyplina klubowa w sprawie 3 Króli... wyliczać dalej?
Cytat:co nie zaprzeczam zszokowało mnie (nie będę wywlekać na forum).
Zszokowało cię moje stanowisko n/t Bartoszewskiego? A co niby konkretnie? Szanuje go jako człowieka, ale autorytet polityczny to od dla mnie żaden - zwłaszcza kiedy idzie o resort MSZ

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ks.Marek napisał(a):Komercjalizacja szpitali, krociowe podwyżki energii, dyscyplina klubowa w sprawie 3 Króli... wyliczać dalej?
Komercjalizacja szpitali nastepuje już od kilku lat
http://www.goscniedzielny.wiara.pl/?grup...1207812935
Krociowe podwyżki energii....poznalibyśmy naprawdę krociowe po przyjęciu pakietu o ograniczeniu 0 20% emisji CO2.
Sprawa dnia wolnego od pracy w 3 Króli powinien na mocy Konkordatu art 9, pkt 2 ustalić KEP z rządem....głosowanie w Sejmie to farsa, politykierstwo.
A Bartoszewskiego zostawmy już w spokoju (bo nie chodzi o MSZ) Uśmiech

[ Dodano: Pią 24 Paź, 2008 12:23 ]
W Kielcach od 2 lat funkcjonuje niepubliczny Szpital Miejski im. św. Aleksandra...kielczanie zdecydowanie wystawiaja szpitalowi bardzo dobra opinię - przyjmuje wszystkich bez podziału na biednych i bogatych Smutny
Pytanie - ile osób jest świadome, że to właśnie "skomercjonalizowany szpital" którymi straszą nas politycy Duży uśmiech
Przychodnie też skomercjonalizowane - kto z pacjentów dostrzegł różnicę - podobnie do posła Mariusz Kamińskiego z PiS, który nie wiedział, że leczy się w niepublicznej przychodni.
24-10-2008 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
alus napisał(a):Komercjalizacja szpitali nastepuje już od kilku lat
Gabinet Tuska chce to upowszechnić.
alus napisał(a):Krociowe podwyżki energii....poznalibyśmy naprawdę krociowe po przyjęciu pakietu o ograniczeniu 0 20% emisji CO2.
Wiatraki nie produkują CO2...
Niepubliczne szpitale, przychodnie póki co przyjmują środki od NFZ. Ciekawe, kiedy zacznie się uruchamiać mechanizm: apetyt rośnie w miarę jedzenia...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ks.Marek napisał(a):Niepubliczne szpitale, przychodnie póki co przyjmują środki od NFZ. Ciekawe, kiedy zacznie się uruchamiać mechanizm: apetyt rośnie w miarę jedzenia...
Ale czyj?...właścicielem będzie lokalny samorząd....wypracowany ewentualny zysk nie skonsumują jako dywidendy.
Zresztą ponoć w projekcie ustawy ściśle sprecyzowano na co moga byc przeznaczony wypracowany zysk przez szpital....i tego zapisu winna dopilnować opozycja.
24-10-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
alus napisał(a):Ale czyj?...właścicielem będzie lokalny samorząd...
A lekarze i personel na ich utrzymaniu? Daruj, ale nie wierzę, że to tak się po kościach rozejdzie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ks.Marek napisał(a):A lekarze i personel na ich utrzymaniu? Daruj, ale nie wierzę, że to tak się po kościach rozejdzie.
Aktualnie związki zawodowe lekarzy, pielegniarek, reprezentując tysiące z całego kraku maja ogromną siłę oddziaływania, presji wymuszanie podwyżek.
Personel pojedynczego szpitala nie będzie dysponował podobną siłą.
24-10-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
alus napisał(a):Personel pojedynczego szpitala nie będzie dysponował podobną siłą.
Oczywiście, że nie. Bo jak już coś, to będzie pospolite ruszenie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-10-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #30
 
+ ewangelizacja Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
24-10-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów