Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozważania na czuwania :)
Autor Wiadomość
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Rozważania na czuwania :)
Znacie może jakieś rozważania na Czuwania nocne ? Nie za krótkie i żeby związane były z tematem :Bóg jest miłością" szukałam wszędzie po internecie ale nie znalazłam nigdzieSmutny

[ Dodano: Pon 04 Maj, 2009 21:37 ]
błagam Was pomóżcie Mi

Szukam rozważań o np myślach ze nawet jak wszystko jest bez sensu,to Pan Bóg jest zawsze z nami i zawsze nas wspiera mogą być użyte myśli samobójcze ze nic sie nie chce itp itd ! POMÓŻCIE !!!!
03-05-2009 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Na forum napewno są. Wejdź w dział z linkami do stron katolickich i poszukaj.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-05-2009 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Rozważania na czuwania :)
ona17 napisał(a):Znacie może jakieś rozważania na Czuwania nocne ? Nie za krótkie i żeby związane były z tematem :Bóg jest miłością" szukałam wszędzie po internecie ale nie znalazłam nigdzieSmutny

[ Dodano: Pon 04 Maj, 2009 21:37 ]
błagam Was pomóżcie Mi

Szukam rozważań o np myślach ze nawet jak wszystko jest bez sensu,to Pan Bóg jest zawsze z nami i zawsze nas wspiera mogą być użyte myśli samobójcze ze nic sie nie chce itp itd ! POMÓŻCIE !!!!
A może Bóg chce abyś sama wymyśliła temat do rozważań? Może to, co aktualnie nosisz na sercu? Na pewno coś przeżywasz - podziel się tym. To o wiele wartościowsze niż gotowce z internetu.

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
06-05-2009 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
krzysiek_enoch, bardzo dobra myśl. Też jest opcja abyś poszła do kapłana i poprosiła o pomoc, osoby z grupy.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-05-2009 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Sama ułożyłam rozważania Oczko ale oczywiście sama ich nie wymyśliłam,poszperałam po internecie mam nadzieje że reszcie się spodobają Oczko

Ale macie rację....gotowce to gotowce Oczko

[ Dodano: Czw 07 Maj, 2009 21:40 ]
Rachel napisał(a):krzysiek_enoch, bardzo dobra myśl. Też jest opcja abyś poszła do kapłana i poprosiła o pomoc, osoby z grupy.

Nie ma takiej opcji,kapłan powie że nie ma czasu albo żebym poszukała sama Oczko
07-05-2009 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Kiedyś w jednym zborze, miało być spotkanie młodzieżowe i nocna modlitwa. Lider kilka dni wcześniej rozesłał maile do potencjalnych uczestników z tematem tego spotkania, pamiętam że był to 2 list do Tymoteusza, dyskusja była super , więc Ty też możesz coś podobnego wymyślić, no chyba że w KK rozważania to coś innego :?:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
08-05-2009 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
zależy od rodzaju spotkania Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
08-05-2009 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
już po czuwaniu,teksty co po niektóre nie pasowały ale nie było tak źle ;P

U nas czuwania zazwyczaj wyglądają tak że jest piosenka i jakieś rozważanie,i tak w koło Uśmiech ale fajny pomysł ; ) może kiedyś się przyda Oczko
pozdrawiam
11-05-2009 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
my wcześniej mamy długie wprowadzenie w postaci np. filmu, potem zadań w grupach, ciągle omawiamy ten sam temat, np. dzieci poczęte, lub też życie św. Pawła, szacunek do życia, miłość do bliźniego. Dopiero gdy nastaje godzina adoracji, ojcowie czasem wtrącają po dwa trzy zdania co jakiś czas. Dotyczący tematyki.

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
03-08-2009 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów