Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Okno10/40
Moze kogos zainteresuje moja stronka. Pozdrawiam wszystkich , ktorzy kochaja Pana Jezusa Chrystusa :aniol:

[ Dodano: Nie 01 Maj 2005 15:44 ]
Chodzi o stronke Okno10/40 , ktora jest w podpisie.
A tą drugą tez polecam Uśmiech

[ Dodano: Nie 01 Maj 2005 15:52 ]
cos sie podpis nie wyswietla, mimo ze zaznaczylam, zeby sie wysswietlal

http://www.okno1040.jezus.pl
http://www.andrzejrayski.kdm.pl
01-05-2005 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ciekawa strona Uśmiech
Czy możesz nam coś więcej o niej powiedzieć :?:
Może na stronach wymienimy sie naszymi banerami :?:
A podpis powinien byc dodawany :!: Sprawdzałem wszytsko działa. Myślę, że po nastepnym poście bedzie już widoczny.
01-05-2005 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Hej, coz moge powiedziec o stronce... W jakim celu powstala mozena na niej przeczytac. chodzi o szerzenie ewangelii w Krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji.
Jest to inicjatywa ponadwyznaniowa, ale skierowana na osobe Jezusa Chrystusa.
Nie chodzi o spory o doktryne, ale o to ,ze zbawienie jest tylko w Jezusie Chrystusie i ludzie mieszkajacy w tamtych krajach muszą uslyszec Dobra Nowine, aby życ wiecznie.
Potrzeba jest robotników na żniwo.
Przede wszystkim - modlitwa. Raz w tygodniu kazdy modli sie u siebie w domu o narody Okna10/40, raz w miesiacu otrzymuje tez list modlitewny.
Poza modlitwa strona ma cel informujacy o chrzescijanach i sytuacji w tamtym regionie.

Dalsza wizja to finansowe wspieranie misjonarzy, ale to juz przyszlosc.

Jesli chodzi o baner , to jest on do pobrania na mojej stronce w linkach. Jest tam kod html.
A gdzie mozna zobaczyc wasz baner? Chętnie wymienie sie z wami banerem, ale konwencja stronki jest taka, ze moge wasz baner umiescic w linkach.
Zachecam do wlaczenia sie w słuzbe Okno10/40.
Pozdrawiam, sylka.

http://www.okno1040.org
04-05-2005 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Fajna strona, fajna inicjatywa, szkoda tylko, że nie nasz Kosciół. Smutny

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
05-05-2005 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
A jaki? Zielonoświątkowy? Bo była tam mowa o chrzcie w Duchu, więc tak podejrzewalam...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-05-2005 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Klikasz w Linki, zchodzisz na sam dół i jest tam Strona naszego kościoła
06-05-2005 07:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Tak więc nie jest to Kościół Rzymsko Katolicki, bo się odłączyli i założyli swój kościół:
"Słowo Życia" - Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie we Wrocławiu.

Miejmy świadomość po jakich stronach chodzimy.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
08-05-2005 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bulion Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:Dlatego też zaczęliśmy wynajmować salę na niedzielne nabożeństwa, oraz poszukiwaliśmy prawnej formy funkcjonowania w Polsce.

i wszystko jasne..

Trzeba bardzo uważać na ruchy tego typu. "Słowo Życia" jest typowym przykładem odejścia od Kościoła katolickiego.Pod płaszczykiem chrześcijaństwa, niewinnie wyglądającej strony, i "rodzinnej" galerii kryje się olbrzymie działanie złego.

raz jeszcze: "Trzeba uważać", mówmy o tym ludziom!

Oficjalna strona M?odych diecezji zielonogórsko gorzowskiej!!
Zapraszamy na: http://www.ddm.org.pl

Kontakt ze mn?:
B.Dobrzynski@kuria.zg.pl
admin@ddm.org.pl
18-05-2005 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
No wiec kilka slow wyjasnienia.
Misja Okno10/40 ma charakter ponadwyznaniowy.
Jesli ktos wierzy ze Jezus jest Synem Bozym, jest zbawicielem, ze umarł za nas na krzyzu i zmartwychwstal, jezeli ktos wyznje Jezusa Chrystusa swoim Panem i zbawicielem to jestesmy w jednym kosciele. w Jego duchowym kosciele.
Jesli ktos chce zwastowac innym JEzusa i TYLKO JEZUSA to zapraszam do wlaczenia sie do tej inicjatywy.
KBwCh "Slowo Zycia' to jest p prostu kosciol do ktorego naleze od wielu lat.
Mysle ze jestescie na tyle inteligentni ,zeby wiedziec ze sa w Polsce oprocz katolikow jeszce protestanci ktorzy kochaja Jezusa tak jak wy.
I mysle ze bardzo zle jest OCZERNIAC innych wierzacych, ze sa pod wplywem szatan jesli nie naleza do kosciola katolickiego!!!!
Ludzie czyzby czasy inkwizycji wracaly?
Znam wielu katolikow , naprawde wierzacych i ochrzczonych Duchem Swiętych, ktorzy razem ze mna chca glosic innym JEzusa, naszego Pana. Nie pytamy sie o doktryny, ale nasze oczy zwrocone sa na Jezusa.
Tylko w JEzusie Chrysstusie mozemy byc jedno.
Pozdrawiam

http://www.okno1040.org
10-06-2005 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
sylka napisał(a):Jesli ktos wierzy ze Jezus jest Synem Bozym, jest zbawicielem, ze umarł za nas na krzyzu i zmartwychwstal, jezeli ktos wyznje Jezusa Chrystusa swoim Panem i zbawicielem to jestesmy w jednym kosciele.
Ja jestem w Kościele Rzymsko Katolickim Ty też :?:

sylka napisał(a):Jesli ktos chce zwastowac innym JEzusa i TYLKO JEZUSA to zapraszam do wlaczenia sie do tej inicjatywy.
No ale w jakim celu :?: Czy myslisz, że w Kościele Katolickim nie można głosić Jezusa :?: Ja jestem w nim i staram się głosić Jezusa. Dość nawet czesto podejmuję ewangelizacji. Czy to na Przystanku Jezus czy gdzie indziej.

sylka napisał(a):Mysle ze jestescie na tyle inteligentni ,zeby wiedziec ze sa w Polsce oprocz katolikow jeszce protestanci ktorzy kochaja Jezusa tak jak wy.
No tu chyba nie trzeba byc zbyt inteligentynym Oczko owszem wiem, że sa Kościoły Protestanckie. W Miedzynarodowym KOsciele Pentakostalnym Gejów i Lezbijek także są osoby, które kochają Jezusa i uważają, że to wszytsko jest całkiem normalne :roll:

sylka napisał(a):I mysle ze bardzo zle jest OCZERNIAC innych wierzacych, ze sa pod wplywem szatan jesli nie naleza do kosciola katolickiego!!!!
No ja także myśle, że to było trochę zamocno powiedziane, wręcz stanowczo za mocno :!:

sylka napisał(a):Znam wielu katolikow , naprawde wierzacych i ochrzczonych Duchem Swiętych, ktorzy razem ze mna chca glosic innym JEzusa, naszego Pana. Nie pytamy sie o doktryny, ale nasze oczy zwrocone sa na Jezusa.
No napewno Uśmiech

sylka, nie chcę aby były miedzy nami jakies tu na FORUm spiecia Uśmiech szanuję Cię :!:
Poprostu dyskutujemy, ale fakt nie ma co demonizowac Uśmiech
10-06-2005 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Daidoos po prostu wpisales sie do mojej księgi gosci zaprosiles na to forum wiec jestem.
Nie naleze do Kosciola katolickiego jestem protestantka, ale czy Jezus przyszedl zakladac organizacje?
Ja rozmawiam z wieloma katolikami wierzącymi w Pana Jezusa traktując ich jak braci i siostry, jasne ze roznimy sie poznaniem. I kazdy pozostaje przy swoim zdaniu, ale jedno nas lączy milosc do naszego zbawiciela Pana Jezus Chrystusa.
Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych braci i siostry w Panu Jezusie chrystusie - katolikow.
Pozdrófka Daidoos.

Czasami poradzilabym jednak wielu katolikowm, aby blizej przyjrzeli sie kosciolowi protestanckiemu w Polsce we wszystkich jedo odlamach, moze choc troche wyleczą sie od sektofobii i nie bedą wszystkiego wrzucac do jednego wora.

http://www.okno1040.org
10-06-2005 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Sylka ja bylem do niedawna w kosciele protestanckim i odeszlem od niego i jestem dumny ze moglem powrocic do Kosciola katolickego ...

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
10-06-2005 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Twoje prawo mis.

http://www.okno1040.org
10-06-2005 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
i kazdemu z ludzi ktorzy sa w kosciele protestanckim zycze aby powrocil do KK

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
10-06-2005 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
sylka napisał(a):Nie naleze do Kosciola katolickiego jestem protestantka, ale czy Jezus przyszedl zakladac organizacje?

Tu się nie zgadzamy. Nie sugeruj, że Jezus nie założył Kościoła albo że jest nie potrzebny. Tylko w skrócie to przedstawiłem bo to odrębny temat - rzeka. Jednocześnie nie oznacza to, że wierzymy w innego Boga. Jest jeden twój i mój Jezus Chrystus :wink:

sylka napisał(a):Czasami poradzilabym jednak wielu katolikowm, aby blizej przyjrzeli sie kosciolowi protestanckiemu w Polsce we wszystkich jedo odlamach, moze choc troche wyleczą sie od sektofobii i nie bedą wszystkiego wrzucac do jednego wora.

Spokojnie Duży uśmiech Nie jest aż tak źle jak mogłoby to wynikać. :wink: W Polsce nie ma jakiegoś wielkiego styku katolików z protestantami z prostej racji, że tych ostatnich jest mało. Bynajmniej mniej niż np. w USA. Stąd niekiedy formułuje się dość skrajne opinie. Sądzę, że cześć z nas dopiero poznaje co to protestantyzm dlatego trzeba na początku delikatnie pokazywać w czym rzecz.

Aczkolwiek niekiedy taka reakcja jest spowodowana /co w tym akurat przypadku ma miejsce/ odejściami pewnych osób z Kościoła katolickiego. Rozłamy napewno nie są czymś dobrym. Wogóle podział chrześcijan nie jest czym dobrym.

sylka napisał(a):I mysle ze bardzo zle jest OCZERNIAC innych wierzacych, ze sa pod wplywem szatan jesli nie naleza do kosciola katolickiego!!!!

To napewno. Choć kontekst może wskazywać, że spogląda się na wszystkich protestantów przez pryzmat naszych djecezjalnych nie miłych doświadczeń. Aczkolwiek nie można wszędzie widzieć szatana. :roll:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
11-06-2005 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów