Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie w Krakowie Msza o uzdrowienie wewnetrzne ?
Autor Wiadomość
adhab Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1
gdzie w Krakowie Msza o uzdrowienie wewnetrzne ?
Czy maja Państwo jakieś informacje, gdzie w Krakowie odbywają się msze o uzdrowienie/uwolnienie wewnętrzne ?
01-07-2010 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Trzeba troszkę poczekać na odpowiedź, ponieważ była przerwa kilkudniowa w dostępie do portalu i jeszcze nie wszyscy wrócili, po za tym są wakacje. Myślę jednak, że ktoś się zgłosi lub poszukamy info wśród naszych znajomych. Postaramy sie pomóc.

Zapraszam także do działu dla kapłanów, tam można zadawać pytania osobom duchownym, można też względnie umówić się z osobą na gg - jeśli dana osoba duchowna posiada ten komunikator.

Warto też pamiętać, że każda msza ma moc i może pomagać przy takich duchowych problemach.
Mamy też Grupę różańcową, gdzie forumowicze modlą się w konkretnych intencjach. Również konkretne intencje można umieścić na portalu w skrzynce - są one przekazywane siostrom, które modlą się w tych intencjach. WARTO Z TEGO KORZYSTAĆ. Każda taka pomoc może wiele dać nam dobrego, może nas chronić od złego, uwalniać od pokus.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-07-2010 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
 
Słyszałam, że kiedyś były takie Msze św. co miesiąc u oo. Franciszkanów na ul. Reformackiej. Nie wiem jednak czy nadal są, nie mogę znaleźć aktualnych informacji Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-07-2010 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
witam..
słyszałam że sa msze u sióstr Albertynek na Prądniku..
tam gdzie jest obraz Ecce Homo..

i prowadzi je ks. Jan Reczek..czy jakoś tak on jest egzorcystą ale obecnie jest opiekunem grupy Odnowowej.. pod nazwa Misiercordia

Jak dopytam sie znajomej to tu innym razem napisze ..
Ona czasem przyjeżdza na nie aż z białegostoku.. Uśmiech)
01-07-2010 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja słyszałem, że chyba było cosik takiego na Woli Justowskiej, ale nie wiem co to za parafia tam jest i gdzie ta dzielnica jest dokładnie, byłem w Krakowie i znam tylko trochę. Wiadomość mam od jednego z księży, który służył w jednej z parafii krakowskich. Ci, którzy są z Krakowa więcej mogą powiedzieć.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-07-2010 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Podaję stronkę s. Albertynek

http://www.albertynki.pl/sanktuarium.php
03-07-2010 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów