Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytaj księdza!
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
no Annniko... do Londynu raczej sie nie fatygne na taką rozmowę... a jakoś nie koniecznie mam ochotę zaczynać wprowadzać we wszystkie sprawy od początku kolejnego księdza.. a z tamtym znamy sie już ponad 6 lat i... tak jest łatwiej, nawet przez gg, maile czy czasem telefon Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-10-2005 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Harpoon napisał(a):Fajne, ja nie mam nikogo takiego na gg, z kim mogłabym porozmawiać o nurtujących mnie sprawach na temat wiary i podobnych...

A czy wszystko musi się odbywać na gg, nie można pogadać na żywo z drugą osobą, przecież są u nas księża,są osoby duchowne czyli zakonnicy - zawsze można znaleźć taką osobę. Dlatego poszukaj sobie swojego pasterza, który będzie cię prowadził. Życzę powodzenia i niech Bóg cię do niego poprowadzi,on wybierze ci najlepszą osobę do rozmowy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-10-2005 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Annnika napisał(a):Oj Harpoon, przykro mi - chyba wiesz, o co mi chodzi
Nie wiem...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-10-2005 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
http://www.wiara.pl dział zapytań, tam nie odpowiada ksiądz ale katecheta, bardzo mądrze - próbowałam!

Wolę osobistą rozmowę... ale nie zawsze się da, nie zawsze jest czas, bo znajomy ksiądz mieszka niezły kawałek drogi ode mnie. Fajnie ze jest gg... Pewnie ze wolę osobiście, ale jak sie nie da inaczej to gg tez jest niezłe.

[ Dodano: Wto 04 Paź, 2005 14:15 ]
http://zapytaj.wiara.pl/
04-10-2005 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
 
Harpoon napisał(a):
Annnika napisał(a):Oj Harpoon, przykro mi - chyba wiesz, o co mi chodzi
Nie wiem...

Proponowałam pomoc, ale nie chciałaś ... próbowałam zagajać rozmowę, ale nie pociagnęłaś jej...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-10-2005 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Annnika napisał(a):Proponowałam pomoc, ale nie chciałaś ... próbowałam zagajać rozmowę, ale nie pociagnęłaś jej...
Heh, ja mówiłam o księdzu jakimś, albo osobie bardziej kompetentnej... Nie zrozum mnie źle...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-10-2005 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów