Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #16
 
Owszem ,ale ta osoba była całkiem zdrowa, a tu nagle niby musi być zamknięta :?: Dziwnym trafem krótko po poznaniu pewnej grupy ludzi :?: :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-10-2005 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #17
 
Annnika napisał(a):Owszem ,ale ta osoba była całkiem zdrowa, a tu nagle niby musi być zamknięta :?: Dziwnym trafem krótko po poznaniu pewnej grupy ludzi :?: :/

Z oazy? Czy odnowy? :diabelek:
28-10-2005 02:23
Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Annnika napisał(a):Dziwnym trafem krótko po poznaniu pewnej grupy ludzi
Może bardziej zależy to od charakteru/osobowości poszczególnych osób, z którymi sie zetknęła niż od ich ewentualnej przynależności do takiego lub innego wyznania.

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
29-10-2005 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
W Lublinie na deptaku zorganizowano akcję "Wakacje bez sekt i narkotyków".Mi pomysł się spodobał.Rozdawano ulotki informujące o destrukcyjności sekt.Poniżej cytat:

Cytat:Bezpieczne wakacje! 23.06.2006, 18:46
W czwartek 22 czerwca lubelscy Wszechpolacy we współpracy ze specjalistami stowarzyszonymi w Ruchu Obrony Rodziny i Jednostki przeprowadzili akcję pod tytułem „Wakacje bez sekt i narkotyków”. W przeddzień zakończenia roku szkolnego na lubelskim deptaku stanął ‘Punkt Informacyjny’. Uwagę przechodniów zwracał duży transparent z hasłem akcji oraz rozdawane w pobliżu ulotki informacyjne.

Celem akcji było zwiększenie świadomości zagrożeń ze strony niebezpiecznych sekt, które wykazują się wzmożoną aktywnością w okresie wakacyjnym. Brak weryfikacji osób chcących zdobyć kwalifikacje na opiekunów kolonijnych zmusza do zwiększenia troski przez rodziców. Zachęcaliśmy aby przed wyjazdem poznać ludzi którym oddaje się dzieci w opiekę.

Wakacje są także okresem w którym częściej dzieci sięgają po raz pierwszy po narkotyki. Namawialiśmy rodziców, aby właśnie teraz więcej rozmawiali na ten temat ze swoimi dziećmi.

Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem lublinian, przez kilka godzin eksperci dr Anna Łobaszewska oraz Janusz Zawal stale udzielali odpowiedzi na liczne pytania podchodzących do stolika. Akcja z pewnością przyniesie dobre owoce.

Janusz Barnat – Prezes Koła Lublin MW, student Ekonomii UMCS
04-07-2006 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Dla mnie najlepszą stroną jest http://www.kulty.info/
Kiedyś było tam forum, gdzie wypowiadały się osoby o różnych światopoglądach. Również zgłaszały sie osoby uwikłane w rózne sektowe organizacje.
I ta strona była często atakowana przez Mohana Matuszewskiego i jego sekte Himavanti.

Na temat tej organizacji zrobiłam wpis na tym forum.

http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...php?t=1697
04-07-2006 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
bo napisał(a):Dla mnie najlepszą stroną jest http://www.kulty.info/

Z tego co widziałem natej tej stronie szdandarową postacią jest Pan Dariusz Pietrek , a co do jego wiedzy na temat niektórych grup czy też sekt mam wiele to zastrzeżenia .
Jeśli ktoś mianuje się ekspertem w pewnych dziedzinach , a jednocześnie wypisuje artykuły w których aż zieje od dyletanctwa - to mnie to poprostu nastawia to bardzo sceptycznie.
Oczywiście nie przecze, że być może jest wybitnym ekspertem od "innych grup" - , ale takie robienie z siebie mega eksperta jest bardziej szkodliwe niz pożyteczne.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
05-07-2006 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Niebawem Lednica, potem w wakacje pielgrzymki, obozy, etc. To znakomity czas łowów dla sekt wszelkiej maści.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Mnóstwo się takich kręci i na Jasnej Górze :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-04-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Offca napisał(a):Mnóstwo się takich kręci i na Jasnej Górze
Musze powiedzieć, że jakoś nigdy na nich nie wpadłem tam.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja osobiście też nie, ale słyszałam od kogoś ze znajomych.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-04-2007 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
AMWAY to też ponoć sekta. Coś kiedyś czytałem na ten temat, znam gościa, który brnął w tym przez szereg lat i dorobił się... niczego.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Może nie tyle sam Amway to sekta, co któraś z sekt wykorzystuje Amway jako źródło duszyczek Smutny

Na marginesie to g***o homeopatyczne można kupić w aptece Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-04-2007 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Annnika napisał(a):Może nie tyle sam Amway to sekta, co któraś z sekt wykorzystuje Amway jako źródło duszyczek
W sumie to bardzo ciekawa koncepcja. Nigdy na to nie patrzyłem w ten sposób.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Tak, Amway to sekta, potwierdzam. Moja mama niestety w tym jakiś czas siedziała i zresztą parę innych osób z rodziny też i opowiadała mi, że tam się dziwne rzeczy działy na szkoleniach i że ci przedstawiciele tej firmy też jacyś dziwni byli.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-04-2007 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Offca napisał(a):Tak, Amway to sekta, potwierdzam. Moja mama niestety w tym jakiś czas siedziała i zresztą parę innych osób z rodziny też i opowiadała mi, że tam się dziwne rzeczy działy na szkoleniach i że ci przedstawiciele tej firmy też jacyś dziwni byli.
Fajnie byłoby wiedzieć coś więcej na ten temat. Masz Offieczko jakieś materiały?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów