Być Koptem – spotkanie



 

11 października 2013 roku,  o godzinie 20:30, w Duszpasterstwie Akademickim „Beczka” w Krakowie, będzie miało miejsce spotkanie z bratem Robertem Wieczorkiem OFM Cap.

 

Podczas spotkania odbędzie się prezentacja filmu „Być Koptem” oraz książki „Koptowie. Staliśmy się śmieciem tego świata”.

Po filmie i prezentacji książki będzie czas na dyskusje.

 

Więcej na stronie Koptowie. Staliśmy się śmieciem tego świata

 

Zachęcamy do uczestnictwa.

 

Maria Rachel Cimińska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *