CELIBAT

Celibat to realizowanie siebie i miłości bez małżeństwa, a tym samym bez seksu. Wcale nie musi być przekleństwem – wręcz z założenia jest łaską, specjalnym darem. Dobrze pojęty i przeżyty pozwala otworzyć serce na drugiego człowieka, nadać sens swoim słowom, gestom, które stają się bardzo jednoznaczne.

Ważne jest odpowiednie podejście oraz powierzenie swojego losu w dobre ręce. A jak to zrobić? I dlaczego zniesienie celibatu wcale nie jest do końca korzystne? Zobaczcie sami…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *