Wystawa w domu parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana. Ekspozycja fotogramów upamiętnia obchody 70. rocznicy śmierci głodowej w Auschwitz o. Maksymiliana Marii Kolbego.
Wystawa została uroczyście otwarta dnia 20 lutego 2011 r..