No i ruszyliśmy!W telegraficznym skrócie: już od rana rozstawianie namiotów, potem uroczyste rozpoczęcie, przedstawienie, Koronka, Eucharystia z naszym Pasterzem a na zakończenia dnia koncert Anielsów i Bartka Jaskota. Jest nas naprawdę dużo!!::) Wbijajcie! Miejsca jeszcze są!