![]() |
|
Moja Alma Mater - Wersja do druku +- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (https://e-sancti.net/forum) +-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Linki do stron katolickich (/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Moja Alma Mater (/showthread.php?tid=1807) Strony: 1 2 |
Moja Alma Mater - Ks.Marek - 20-11-2006 01:44 Klik w drzwi i można wejść do WSD ![]() Stronka raczej w fazie powstawania, ale zawsze coś.... - Jólka - 01-02-2007 18:11 fajna stronka, a szczegolnie foty - Daidoss - 25-04-2007 20:30 Zapraszam na stronę mojego Seminarium w Paradyżu, właśnie z Groniem udało mi się ją zmienić [ Dodano: Sro 25 Kwi, 2007 20:30 ] http://www.paradisus.pl - M. Ink. * - 25-04-2007 21:08 [center] powiem Wam, że tutaj czasem czułem się lepiej niż w domu...[/center] - Offca - 25-04-2007 22:01 A to moja alma mater:
- Rachel - 25-04-2007 22:04 mojej nie ukaże bo ze wstydu to nie uczynnili zdjęcia :diabelek: mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowych - Offca - 25-04-2007 22:08 rachel napisał(a):mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowychA mój w byłej siedzibie PRL :mrgreen: Ale oczywiście też go tutaj nie pokazałam, bo jako jeden z ostatnich jest niewyremontowany i panują w nim kiepskie warunki. Pewnie jak skończę na nim studia to wtedy coś z tym zrobią. - Rachel - 25-04-2007 22:18 Unas budują wydział humanistyczny- mają skończyć w 2010r. Bo obecny budynek nie jest przystosowany dla osob mniej sprawnych - a uczelnia sie tym szczyci że jest przystosowana . ](*,) - Polonium - 27-04-2007 11:13 Mroczny Inkwizytorze,widzę że na KUL studiowałeś.Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów Akademickich.Tu też od pewnego czasu odbywa się festiwal twórczości KSM.Zwłaszcza w Wigilią Chrystusa Króla (święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej).W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego. [ Dodano: Pią 27 Kwi, 2007 11:19 ] A to uczelnia do której uczęszczałem - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS.Tam na końcu się wchodziło.
- Ks.Marek - 27-04-2007 11:33 SEBASTIANO napisał(a):Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów AkademickichJa tam byłem tylko raz, na sympozjum eklezjologicznym, bodaj z 6 lat temu. Tam się dopiero czuje akademickość :wink: - Jólka - 27-04-2007 19:31 ja swojej aktualnej uczelni nie pokaże, bo studiuje na UKSW, ale zajęcia mam w budynkach ordynariatu polowego w Warszawie - Offca - 27-04-2007 19:36 SEBASTIANO napisał(a):W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego.Miał przybyć na swoją mszę pośmiertną??? - Polonium - 27-04-2007 20:42 Sorry Offieczko jeśli się pomyliłem. - Offca - 27-04-2007 20:49 Nic nie szkodzi, po prostu niezły kwiatek z tego wyszedł :krzywy: - M. Ink. * - 28-04-2007 04:34 SEBASTIANO napisał(a):Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCStak się zastanawiam, w której to części Lóblynna... :-k na Kraśnickiej? gdzieś na Sławinie? niedaleko Kościoła pallotynów? nie wiem ![]() sześć lat mieszkałem w Lublinie i... widzę, że ciągle go nie znam
|