Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Moja Alma Mater - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (https://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Linki do stron katolickich (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Moja Alma Mater (/showthread.php?tid=1807)

Strony: 1 2


Moja Alma Mater - Ks.Marek - 20-11-2006 01:44

Klik w drzwi i można wejść do WSD
[Obrazek: drzwi.jpg]
Stronka raczej w fazie powstawania, ale zawsze coś....


- Jólka - 01-02-2007 18:11

fajna stronka, a szczegolnie foty


- Daidoss - 25-04-2007 20:30

Zapraszam na stronę mojego Seminarium w Paradyżu, właśnie z Groniem udało mi się ją zmienić Uśmiech

[ Dodano: Sro 25 Kwi, 2007 20:30 ]
http://www.paradisus.pl


- M. Ink. * - 25-04-2007 21:08

[center][Obrazek: 04-2.jpg]

powiem Wam, że tutaj czasem czułem się lepiej niż w domu...[/center]


- Offca - 25-04-2007 22:01

A to moja alma mater:

[Obrazek: 0000119200408011.jpg]


- Rachel - 25-04-2007 22:04

mojej nie ukaże bo ze wstydu to nie uczynnili zdjęcia :diabelek:
mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowych


- Offca - 25-04-2007 22:08

rachel napisał(a):mój wydział mieści się nadal w budynkach pokoszarowych
A mój w byłej siedzibie PRL :mrgreen: Ale oczywiście też go tutaj nie pokazałam, bo jako jeden z ostatnich jest niewyremontowany i panują w nim kiepskie warunki. Pewnie jak skończę na nim studia to wtedy coś z tym zrobią.


- Rachel - 25-04-2007 22:18

Unas budują wydział humanistyczny- mają skończyć w 2010r.
Bo obecny budynek nie jest przystosowany dla osob mniej sprawnych - a uczelnia sie tym szczyci że jest przystosowana . ](*,)


- Polonium - 27-04-2007 11:13

Mroczny Inkwizytorze,widzę że na KUL studiowałeś.Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów Akademickich.Tu też od pewnego czasu odbywa się festiwal twórczości KSM.Zwłaszcza w Wigilią Chrystusa Króla (święto patronalne KSM i Akcji Katolickiej).W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego.

[ Dodano: Pią 27 Kwi, 2007 11:19 ]
A to uczelnia do której uczęszczałem - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS.Tam na końcu się wchodziło.
[Obrazek: tlo.jpg]


- Ks.Marek - 27-04-2007 11:33

SEBASTIANO napisał(a):Na KUL-u bywałem dość często np.w ramach Duszpasterskich Wykładów Akademickich
Ja tam byłem tylko raz, na sympozjum eklezjologicznym, bodaj z 6 lat temu. Tam się dopiero czuje akademickość :wink:


- Jólka - 27-04-2007 19:31

ja swojej aktualnej uczelni nie pokaże, bo studiuje na UKSW, ale zajęcia mam w budynkach ordynariatu polowego w Warszawie


- Offca - 27-04-2007 19:36

SEBASTIANO napisał(a):W kościele KUL-owskim odprawiono mszę za ś.p.Marka Kotańskiego.Miał przybyć,ale doszło niespodziewanie do wypadku drogowego.
Miał przybyć na swoją mszę pośmiertną???


- Polonium - 27-04-2007 20:42

Sorry Offieczko jeśli się pomyliłem.


- Offca - 27-04-2007 20:49

Nic nie szkodzi, po prostu niezły kwiatek z tego wyszedł :krzywy:


- M. Ink. * - 28-04-2007 04:34

SEBASTIANO napisał(a):Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UMCS
tak się zastanawiam, w której to części Lóblynna... :-k

na Kraśnickiej? gdzieś na Sławinie? niedaleko Kościoła pallotynów? nie wiem Smutny
sześć lat mieszkałem w Lublinie i... widzę, że ciągle go nie znam Oczko