Franciszkańska Szkoła Modlitwy



Franciszkańska Szkoła Modlitwy – nie tylko dla franciszkanów!

Bracia Kapucyni z Zakroczymia koło Warszawy zapraszają do udziału w kolejnej edycji Franciszkańskiej Szkoły Modlitwy

Jest to inicjatywa skierowana głównie do osób konsekrowanych, ale też i świeckich, pragnących pogłębienia swego życia modlitwy i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia, związanego z tradycją modlitwy franciszkańskiej, a także modlitwy w ogólności.

Szkoła proponuje uczestnikom cztery zjazdy formacyjne (po dwa w roku), każdy z nich trwa od środy wieczorem do niedzieli rano. W programie są wykłady, medytacje biblijne, formy warsztatowe i doświadczenia różnych form modlitwy.

Mottem Szkoły są słowa św. Franciszka z jego Testamentu: „I Pan dał mi w kościołach taką wiarę, że tak po prostu modliłem się i mówiłem: ”Wielbimy Cię, Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie i błogosławimy Tobie, że przez święty krzyż Twój odkupiłeś świat”.


Terminy zjazdów w 2013 roku:

* 23-27 stycznia

* 25-29 września

Więcej informacji na stronie Centrum Duchowości „Honoratianum”

www.honoratianum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *