Terminy zjazdów w 2013 roku:
* 23-27 stycznia
* 25-29 września
Więcej informacji na stronie Centrum Duchowości „Honoratianum”
www.honoratianum.pl

Franciszkańska Szkoła Modlitwy – nie tylko dla franciszkanów!
Bracia Kapucyni z Zakroczymia koło Warszawy zapraszają do udziału w kolejnej edycji Franciszkańskiej Szkoły Modlitwy
Jest to inicjatywa skierowana głównie do osób konsekrowanych, ale też i świeckich, pragnących pogłębienia swego życia modlitwy i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia, związanego z tradycją modlitwy franciszkańskiej, a także modlitwy w ogólności.
Szkoła proponuje uczestnikom cztery zjazdy formacyjne (po dwa w roku), każdy z nich trwa od środy wieczorem do niedzieli rano. W programie są wykłady, medytacje biblijne, formy warsztatowe i doświadczenia różnych form modlitwy.
Mottem Szkoły są słowa św. Franciszka z jego Testamentu: „I Pan dał mi w kościołach taką wiarę, że tak po prostu modliłem się i mówiłem: ”Wielbimy Cię, Panie Jezu Chryste, tu i we wszystkich kościołach Twoich, które są na całym świecie i błogosławimy Tobie, że przez święty krzyż Twój odkupiłeś świat”.
Terminy zjazdów w 2013 roku:
* 23-27 stycznia
* 25-29 września
Więcej informacji na stronie Centrum Duchowości „Honoratianum”
www.honoratianum.pl