
Zespół Inspirum rozwija skrzydła, przekraczając diecezję gdańską wyrusza aby chwalić Boga śpiewem w Polsce.
29 czerwca 2013 roku usłyszymy koncert pod hasłem Jezus Ogarnia w Koszalinie, w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, na ul. Franciszkańskiej 1.
Podczas koncertu będzie obecny ksiądz biskup Edward Dajczak, który poprowadzi również modlitwę wstawienniczą.
INSPIRUM to środowisko muzycznego wsparcia dla Kościoła katolickiego w dziele ewangelizacji oraz duszpasterstwa.
Więcej o koncercie oraz zespole na stronie zespołu
Wywiad z INSPIRUM
1) Inspirum, ewangelizacja śpiewem
Maria Rachel Cimińska





