Katolicy na ulicy

25 października 2011 w Poznaniu, Grupa Ewangelizacyjna wyjdzie na ulice aby głosić Ewangelię wszelkimi dostępnymi środkami.

Kolejna już akcja „Katolicy na ulicy” rozpocznie się o godzinie 15:00, koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele oo. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła.

O 15.30 po błogosławieństwie nastąpi rozejście po mieści w celu Ewangelizacji. Zazwyczaj są to ulice Starego Miasta oraz ulica Półwiejska.

Akcja zakończyć się ma o  godz. 19.00, spotkaniem w salce parafialnej przy kościele Bożego Ciała, gdzie uczestnicy podzielą się doświadczaniem ewangelizacji.

 

 

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Maria Rachel Cimińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *