
17 marca br. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (aula Collegium Universum ul. Chodźki 1), odbędzie się konferencja na temat naprotechnologii pt. „Kiedy płodność jest problemem”.
Konferencja rozpocznie się o 14:30 a zakończy ok 16:30. Po każdym wykładzie będzie możliwe zadanie pytania prelegentowi.
Temat płodności zostanie poruszany wymiarze medycznym, etycznym, prawnym i religijnym.
Organizatorzy zaprosili dra Jakuba Pawlikowskiego, ks. Dra Waldemara Glusieca i dra Macieja Barczentewicza.
Organizatorami tego spotkania jest Duszpasterstwo Akademickie Łukasz.
Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Zachęcamy do uczestnictwa.
Maria Rachel Cimińska





