Kiedy płodność jest problemem



17 marca br. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (aula Collegium Universum ul. Chodźki 1), odbędzie się konferencja na temat naprotechnologii pt. „Kiedy płodność jest problemem”.

Konferencja rozpocznie się o 14:30 a zakończy ok 16:30. Po każdym wykładzie będzie możliwe zadanie pytania prelegentowi.

 

Temat płodności zostanie poruszany wymiarze medycznym, etycznym, prawnym i religijnym.

 

Organizatorzy zaprosili dra Jakuba Pawlikowskiego, ks. Dra Waldemara Glusieca i dra Macieja Barczentewicza.

 

 

Organizatorami tego spotkania jest Duszpasterstwo Akademickie Łukasz.

 

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Zachęcamy do uczestnictwa.

 

Maria Rachel Cimińska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *