Kogres Nowej Ewangelizacji na Przystanku Jezus

 

 

 

Z inicjatywy Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji i przy współpracy ze  Wspólnotą św. Tymoteusza w dniach od 28 do 31 lipca odbędzie się Pierwszy Ogólnopolski Kongres Środowisk Nowej Ewangelizacji. Będzie się on odbywał w ramach Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus.

Kongres będzie miał miejsce od 28 do 31 lipca 2012r w Kostrzynie nad Odrą

Podczas Kongresu wypowiedzą się hierarchowie Kościoła Katolickiego zaangażowani w Nową Ewangelizację.

 



 

 



Zaproszono:

  • Abp Rino Fisichella (Rzym) – Przewodniczący Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji.
  • O. Henrique Porcu i o. Antonello Cadeddu (Sao Paolo) – Inicjatorzy wspólnot  Przymierze Miłosierdzia; charyzmatyczni ewangelizatorzy prowadzący misję pośród najuboższych i zagubionych na pustyniach miast;  główni bohaterowie filmu „Duch” reż. L. Dokowicza i M. Bodasińskiego.
  • Abp Józef Michalik – Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski,  arcybiskup metropolita przemyski.
  • Kard. Kazimierz Nycz – arcybiskup metropolita warszawski.
  • Bp Edward Dajczak – biskup diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, inicjator i  wieloletni rekolekcjonista Przystanku Jezus.
  • Bp Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji.
  • Bp Andrzej Czaja – biskup diecezji opolskiej.

 

Zapisy na www.nowaewangelizacja.org , www.PrzystanekJezus.pl do 30 czerwca 2012r.

Plakaty można zamówić również na www.PrzystanekJezus.pl

 

SERWIS EWANGELIZACYJNY E-SANCTI

WSPIERA MEDIALNIE

PRZYSTANEK JEZUS ORAZ PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI KONGERES ŚRODOWISK NOWEJ EWANGELIZACJI

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *