Konkurs na pieśń lednicką!

Ogłaszamy wielki konkurs na nową pieśń lednicką!

Jesteśmy świadomi, że wśród Was jest wielu, którzy kochają muzykę, którzy śpiewają, grają i komponują. Zaangażujcie się w tworzenie Lednicy poprzez stworzenie nowej pieśni, którą śpiewać będziemy nie tylko na Polach Lednickich, ale potem w całej Polsce!

Zasady są proste:

Nadeślij do nas nagranie wraz z zapisem nutowym nowej pieśni.

Termin: do 5 maja
Adres: sekretariat@lednica2000.pl w temacie: „Konkurs pieśni”
lub Duszpasterstwo Akademickie OO. Dominikanów ul. Kościuszki 99, 61-716 Poznań
Wymagania: nagranie .mp3 oraz w razie możliwości zapis nutowy (mile widziany;)

Jako teksty pieśni sugerujemy fragmenty Pisma Świętego, słowa Jana Pawła II zawarte m. in. w przemówieniach.

Pamiętajcie o duchu lednickim! 🙂

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Lednica 2000

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *