Malujemy skały Do LEDNICY został tydzień. Prosimy, pomóżcie przygotować skały!

Kochani!

Do Spotkania Lednickiego został tydzień. TYDZIEŃ!
Wciąż trwają do niego przygotowania. A jest co robić;)
Prosimy Was o pomoc. Zaangażujcie się w przygotowanie Spotkania!

 

 

Jutro, w sobotę 28 maja CAŁY DZIEŃ będziemy malować skały. Mamy do tego specjalne pieczątki. Praca jest wspólna. Można poznać wielu wspaniałych ludzi.

Zorganizowany wyjazd z Poznania o 9.00 sprzed Klasztoru Dominikanów – ul. Kościuszki 99. Wieczorem, o 19.00 będzie Msza Święta w Ośrodku nad Lednicą.

Czekamy na Was! Potrzebujemy Waszej pomocy! 🙂

Kontakt: Mateusz 886 106 848

 



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *