W samej głębi naszego serca żyje gorące pragnienie oglądania Oblicza Boga, cieszenia się Jego bliskością. Chodzi o to, by za nim pójść, tak na poważnie i na całego, by całym życiem wołać, że nic poza Bogiem nie jest tak wielkim światłem, nic nie napełni nas tak głębokim pokojem w naszej codzienności i nic nie da nam takiego szczęścia, żeby nas w pełni nasycić. To zakłada konkretne wybory, zmagania, ale wtedy możemy patrzeć na nadchodzący rok z nadzieją i mimo nieraz trudnych wydarzeń „wielbić i wysławiać Boga za wszystko…”
s. Walteria, karmelitanka Dzieciątka Jezus, zaprasza do domu w Kroczycach młodych na „prawdziwe weekendy www.karmelitanki.pl
kroczyce@karmelitanki.pl






