
Rozpocznie się ono w piątek, 13. kwietnia 2012 r.., Apelem Jasnogórskim. Zakończenie czuwania przewiduje się w sobotę, o godz. 4.30.
Tematem przewodnim spotkania są słowa św. Alojzego Orione, który w jednym ze swoich listów pisał:
„POTRZEBA NAM WIĘCEJ WIARY!”.
Zechciejmy zatem przed wizerunkiem Matki Bożej modlić się o to, by nasza wiara była silna, autentyczna i zdolna przemieniać nasze życie osobiste i świat wokół nas.
Zapisy – razem z zaliczką w wysokości 30 zł. i danymi personalnymi potrzebnymi do ubezpieczenia
(imię i nazwisko, pesel, a w przypadku osób nieletnich także pisemna zgoda Rodziców/Opiekunów)
– przyjmowane są przez Siostry w zakrystii i kancelarii parafialnej parafii sw. Józefa w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 124 – do 8 kwietnia br.
Koszt udziału w czuwaniu będzie uzależniony od ilości uczestników.
S.M. Amabilis





