Spotkać …. aby żyć !

 

 

Siostry Apostolinki ze Skierniewic serdecznie zapraszają młodzież w wieku od 17 do 25 lat na comiesięczne spotkania organizowane w ich wspólnocie przy ul. Nowobielańskiej 53.

 

Terminy spotkań:

7 październik 2012 r. – Pamieć

11 listopad 2012 r. – Wdzięczność

16 grudzień2012 r. – Entuzjazm

13 styczeń 2013 r. – Odpowiedzialność

 

17 luty 2013 r. – Spotkanie

17 marzec  2013 r. – Dar

14 kwiecień 2013 r. – Służba

12 maj 2013 r. – Świętość

 

Spotkania odbywać się będą w niedziele i trwać od godziny 15.00 do 19.00.

 

Będziemy razem odkrywać sens i wartość życia, pogłębiać naszą wiarę i osobistą przyjaźń z Jezusem, szczególnie poprzez poznawanie Słowa Bożego, modlitwę, dzielenie się własnym doświadczeniem.

Więcej informacji na stronie  www.apostolinki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *