Spotkanie modlitewne młodzieży chrześcijańskiej w mińskiej archikatedrze

9 listopada 2010r . w mińskiej archikatedrze odbyło się kolejne spotkanie modlitewne młodzieży chrześcijańskiej. Modlitwie przewodniczył brat George Benua z ekumenicznej wspólnoty Taize z Francji.

Spotkaniu towarzyszył śpiew chóru parafialnego, który wykonał kanony i pieśni ekumenicznej wspólnoty. Odbył się również pokaz filmu, który przedstawiał życie we francuskiej wiosce Taize. Na zakończenie uczestnicy spotkania mieli możliwość indywidualnie porozmawiać z francuskim gościem.

ŹRÓDŁO:

CATHOLIC.BY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *