Spotkanie stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

W sobotę 29 maja w Siedlcach odbędzie się spotkanie stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z diecezji siedleckiej.

Rozpocznie się ono o godzinie 10.00. w auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, przy ul. Bpa Ignacego Świrskiego 54.

Ks. Marek Skwierczyński
Koordynator Fundacji DNT
Diecezji siedleckiej

Źródło :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *