Instytut Teologii Moralnej KUL, Grupy Modlitwy Ojca Pio w Lublinie i Harcerskie Koło Akademickie „Żywioły” zapraszają na sympozjum „Nauczyciele modlitwy: bł. Jan Paweł II i św. Ojciec Pio”. W programie dwie sesje tematyczne, dyskusja, Msza Święta i koncert chóru „Carduelis”.