Kochani, jeszcze dziś do północy możecie rejestrować się przez naszą stronę www. Kto nie zdąży, będzie to mógł uczynić jutro w recepcji:) Korzystajcie z internetu (dopóki macie:D) i zaoszczędźcie nam zbędnych formalności:) Oj będzie nas dużo w tym roku:)