Zaproście na Spotkanie!

Zapraszamy do włączenia się w akcję i nagrania własnego filmiku z zaproszeniem na Lednicę!

Każdy zaprasza jak umie, jak lubi:
Wpadnij, bądźmy tam razem, czekamy, WLATUJ, jedziesz też?, spotkajmy się, DOŁĄCZ, przyjedź, do zobaczenia, see you…
Zapraszać można na wiele różnych sposobów. I każdy ma swój własny sposób, tak jak każdy ma swój własny styl bycia i mówienia.


LEDNICA łączy nas w dniu Spotkania, więc połączmy również nasze pomysły, nasze style przed spotkaniem i stwórzmy jedno wspólne zaproszenie na Spotkanie Lednickie!
Nagrajcie krótki filmik, w którym zapraszacie jednym SŁOWEM/ jednym ZDANIEM, na XV Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Możecie nagrać tę informacją w dowolny sposób – tym, co macie pod reką: kamerą internetową, telefonem, aparatem, czymkolwiek, co ma funkcję nagrywania… I przyślijcie ten filmik do nas!
Na tej stronie prześlecie nam filmik.

Na wszystkie filmy czekamy do 8 maja. Następnie z zebranych materiałów stworzymy jeden wspólny filmik 😉



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *