Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: KURS FILIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Anonymous

Serdecznie polecam i zapraszam na Kurs Filip... miałem okazje brac w nim udział, a dowiedziałem sie od nowego ksiedza wikariusza ktory przyszedł do mnie do parafii od wrzesnia notabene ksiadz ten jest odpowiedzialny za NOWĄ EWANGELIZACJE w Poznaniu... serdecznie pozdrawiam księdza Waldemara Szlachetkę :-)

Kurs Filip the Best polecam gorąco....
ja byłem w zeszłe wakacje w gubinie po Woodstocku - całkiem sympatycznie ;]

Anonymous

DZISIAJ W GORZOWIE O 19.00 ROZPOCZYNA SIE KURS FILIP!!! PROSIMY WSZYSTKICH O GORACA MODLITWE ZA UCZESTNIKOW I EKIPE ! POZDROWIONKA Z GORZOWA WLKP. :aniol:
Czołem Miłosz, ty i twoja nieoceniona kamerka Oczko

Ciekawe czy wiesz, kto ja Język - powiem że jesteśmy razem w ekipie.

***

Na marginesie, to w necie nie piszemy wielkimi literami...
Ja osobiście na Kursie Filip nie byłem - i to tylko z powodu, że gdy byłem nastolatkim mój przyjaciel kapłan mi odradzał, ale dzięki Bogu, byłem na SnŻ w seminarium i Kursie Paweł - dziś wiedząc co wnosi dobrze przygotowany i przeprowadzony kurs FILIP wszystkich którzy nie mieli z nim styczności - na niego zapraszam,.,, :aniol:
A mógłby ktoś kto uczestniczył w "Filipie" opisać bardziej szczegolowo na czym polega, bo wiele razy o nim słyszałem, a tak naprawde nie wiem co to za kurs #-o Moze sie wybiore... :roll: Uśmiech
Po prostu idź, nie ma co zdradzać tajniki Oczko :aniol:
własnie.. a czemu trzeba miec 18 lat by iśc na ten kurs?? co tam sie dzieje? Duży uśmiech
Granica wiekowa jest zależna od ośrodka, w Gorzowie przykładowo jest ona ustawiona na 16 lat. Ale i tak zdarza sie że przychodzą i 20-latkowie , którzy do niego nie dojrzeli...

Kurs ten jest ręką Boga wyciagniętą do człowieka, która che mu pokazać, że On istnieje i troszczy sie o każdego. Szczególnie. To szansa osobistgo spotkania z Bogiem, w sposób bardzo szczególny.

Cudowny i owocny czas. Możliwość poznania Ojca a nie Sędziego. A dla tych, którzy Go już spotkali, czas na uporządkowanie i przejrzenie tej relacji Uśmiech
Tak mi sie marzył Filip i okazało się, że jest organizowany w mojej diecezji...ale ja mam w tym czasie rekolekcje organizowane przez Odnowe :|
Wkazdym razie jesli ktos mieszka w okolicach Gniezna to zapraszam do Mogilna!! Tutaj wiecej szczegółówUśmiech
Witam wszystkich! Mam pytanie : czy sa organizowane kursy (np.Filip) internetowe? Jesli nie, to moze ktos z Was dysponuje materialami z w/w?
Pozdrawiam
Absolutnie nie ma kursów "Filip" internetowych. To są kursy które trzeba przeżyć - zobaczyć, uslyszeć ,czasami dotknąć.
Wiem,wiem... Problem w tym, ze nie mieszkam w Polsce i nie mam takiej mozliwosci... Smutny
Mimo wszystko-dzieki!
Poza Polską też są organizowane kursy, trzeba sie zorientować w jakimkolwiek polskim kościele, ewentualnie poszukać instytucji/wspólnoty związanej z Redemptoris Missio, bo nie sądzę żeby tylko polskie grupy ten kurs przejęły.
Ludzie z naszej Wspolnoty jezdza czasami na kursy do Polski wlasnie na Gorke Milosierdzia(tak chyba nazywa sie to miejsce). Ale to przy okazji wyjazdow wakacyjnych... Ja, niestety nie moge, stad moje pytanie..
Nic to! Dam rade UśmiechUśmiech
Dziekuje. Pozdrawiam Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie