Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europa dla Chrystusa i chrystianofobia
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
alus napisał(a):
Helmutt napisał(a):Bo nasi Miłościwie Rządzący to chrześcijańską postawę przyjmują jeno padając na kolana gdy biorą udział w transmitowanej przez TV mszy świętej Uśmiech
I podczas transmitowanej Mszy św nie potrafią podać sobie ręki na Znak Pokoju....."I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" - puste zatem słowa modlitwy Smutny
Sami zatem chrzescijanie gotujemu sobie swój los Smutny
Bo jeśli Europa i świat widzi takie "chrześcijaństwo" to nic dziwnego, że się od niego odgania jak od natrętnej muchy....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
16-10-2008 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Helmutt napisał(a):Bo jeśli Europa i świat widzi takie "chrześcijaństwo" to nic dziwnego, że się od niego odgania jak od natrętnej muchy....
Nie ogania się tak bardzo Smutny ....chrześcijaństwo jest największą religią świata.
Boga odnajdujemy sercem, nie postawą innych ludzi.
Nawet najbardziej naganne zachowania świadczą o człowieku - nie o Bogu.
16-10-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
alus napisał(a):Nawet najbardziej naganne zachowania świadczą o człowieku - nie o Bogu.
Tak, racja ale - jeśli ktoś krzyczy naokoło, że jest katolikiem a równocześnie całkiem jawnie robi to, co tej religii zupełnie zaprzecza, to chyba nie jest to normalne... Każdy wyznawca jest jednocześnie takim "religijnym ambasadorem" i zawsze owa religia będzie postrzegana przez pryzmat jej wyznawców. Bo przecież chrześcijaństwo nie jest złe - złe jest to co niektórzy wyrabiają zasłaniając się znakiem krzyża.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
16-10-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
greg napisał(a):Polecam artykul http://www.katolik.pl/ind...rtykuly&id=1729
w/w napisał(a):Dlaczego polityczna poprawność uwodzi dzisiejsze elity?
Dlatego, że jest namiastką świeckiej etyki.
I wszystko jasne! Nic mi więcej nie potrzeba! Jakże precyzyjne uderzenie w meritum :!:

[ Dodano: Czw 16 Paź, 2008 22:41 ]
Helmutt napisał(a):Sami nie wiecie o czym mówicie, klerykalizacja Polski trwa w najlepsze
Gdzie?
Encyklopedia PWN napisał(a):Klerykalizm pejoratywne określenie zjawiska instytucjonalnego wpływu duchowieństwa na życie społ.-polit.; używane najczęściej przez rzeczników świeckiego charakteru państwa.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-10-2008 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Helmutt napisał(a):klerykalizacja Polski trwa
niom Uśmiech wprost proporcjonalnie do helmuttyzacji Polski 8-[

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
19-10-2008 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów