Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: charyzmaty poznania/uzdrawiania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Annnika, myślisz ze mój przewodnik tez to ma?
Nie znam go.
he... a to co napisałam wcześniej o nim nie wystarczy? hymmm #-o :roll: :coo: :-k
Kredko, do rozeznawania nie wystarczą 2 zdania w necie o tym, co się komu wydaje Uśmiech
w sumie tak... :-k :-
Uśmiech
u mnie na modlitwach o uzdrowienie w kosciele pod wezwaniem Michała Archanioła są takie rzeczy jak np "jest tu mężczyzna ma okolo20 lat i "coś tam coś tam " np..ale Bóg Cie uzdrawia..."czy coś w tym stylu.. my nazywamy to proroctwami..są to ludzie z mojej wspólnoty.
kredka198 napisał(a):my nazywamy to proroctwami

I o to właśnie chodzi...
Tak, bo jest to rodzaj charyzmatu prorockiego, ale w ścisłym znaczeniu to słowo poznania Uśmiech
Jakieś skomplikowane to wszystko Język
Charyzmat poznania to ogromny skarb Uśmiech jeśli jest autentyczny, co niestety rzadko ma miejsce. Uśmiech
Większość poznań jakie słyszałem okazały się nie potwierdzone. Smutny
To jest wyjątkowo trudne do rozeznania, tylko dla bardzo doświadczonych osób.
Ja osobiście nigdy nie zdecydowałem się na posługiwanie tym charyzmatem, zresztą nawet niw wiem, czy go kiedykolwiek miałem, chyba nie.
A mnie Bóg zaskakuje, gdy się okazuje, że nim posługuję...
Czy byliscie kiedykolwiek na Mszy Sw. z darem uzdrowienia? Ja osobiscie uczestniczylam
juz wiele razy w Eucharystiach z posluga uzdrawiajacaca.
W Polsce bylam w Lodzi, byla tam grupa Oazowa "Mocni w Duchu" wtedy moderatoerm
i charyzmatykiem byl juz niezyjacy sp. Ks. Jozef Kozlowski. Swietny mial dar uzdrawiania,
wiele osob zostalo uzdrowionych z chorych kregoslupow,czy roznych dolegliwosci fizycznych
ale i sporo osob z chorob duchowych. Wiara czyni cuda, modlitwa przenosi mosty. Kazdy z nas to wie. Dlatego nie bronmy sie jak Jezus przez Ducha Sw. chce nam udzielic jakis
darow. Nalezy przyjac w wielkiej pokorze i poddac sie Bogu. Takim darem sluzymy sobie
nawzajem i we wspolnocie domowej,parafialnej czy sasiedzkiej.
Pewnie, że byliśmy. Uśmiech
W Łodzi też. :wink:
byłam na mszy o uzdrowienie ,co miesiąc w 2 piątek miesiąca jest w parafii św Michała... ale To Pan uzdrawia ..nie ma osób uzdrawiających.Kaplan chodzi z Monstrancja i błogosławi wszystkich po kolei..i tez są uzdrowienia duchowe jak i fizyczne. Uśmiech Pan jest wielkiUśmiech. Są też proroctwa Uśmiech
Kredka 198>< alez naturalnie ze Pan uzdrawia, o tym to ja czy ty jestesmy przekonani
Jezus jest najwazniejszy w tym uzdrowieniu. Przez wspoludzial we Mszy sw czlowiek
zalamany grzechem i zlem,powstaje do nowego zycia pojednany z Bogiem i ludzmi.
Jezus wiele udziela darow czlowiekowi, ale czasami potrzebujemy kaplanow-charyzmatykow
oni sa takze powolani do sluzby dla czlowieka, aby czlowiek uwierzyl i umilowal Jezusa.
nadinn napisał(a):ależ naturalnie ze Pan uzdrawia,
no tak tak..chodziło mi tylko ,że nie przez pośrednictwo charyzmatyka,osoby która wie ,że Pan jej dał ten dar.. .wątpię ,żeby ten Ksiądz Proboszcz zbytnio to wiedział to(chociaż? czy Pan może dać komuś charyzmat i człowiek z niego korzysta bez wiedzy o nim,że go ma?) czy coś... od niedawna jest w tej parafii ale powoli go "douczamy"co do Charyzmatów itp (my ,czyli nasza wspólnota Odnowy) .wcześniejszym Proboszczem był Egzorcysta Ksiądz Derdziuk..możE kojarzycie? teraz w Tomaszowie Lubelskim jest.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie