Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: O kursach SNE (wydzielony)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Duzo tego... :wink:
Kolejność jest przypadkowa??
Coś mi się zdaje że nie jest przypadkowa
Prawie jest Język

Zasada jest taka, że do każdego kursu najpierw trzeba byc na "Fiipie" albo "Nowym życiu".

"Sekret Pawła" i "50-tnica" są po "Pawle".

Reszta według uznania.
A mnie zaprosili na Jana a niczego nie miałam wcześniej ...znaczy z kursów. :-k
Bo tak tylko REO no i jeszcze po drodze rekolekcje innego typu.
Powinno się trzymać jednak pewnych reguł, z powietrza nie powstały...
Kursy maja swoją dynamikę. na pewno na start Filip lub REO reszta kto co potrzebuje, kto czym chce służyć w Kościele.
Daidoss napisał(a):start Filip lub REO
to nie ma znaczenia czy ktos skończył kurs czy też REO, to może isc dalej co tyczy się kursów dalszych??
Myślę, że tak Seminaria Odnowy w Duchu Świętym (REO) to rozbudowany kurs Filip.
Dzięki Daidoss. Bo myslałam cały czas że po REO nie moge pójść na inne.
Jeśli masz czas to warto. Ja byłem na Pawle, Sekrecie Pawła, Filipie, kursie Modlitwy Animacji Charyzmatycznej, REO, naprawdę na każdym z nich czegoś nowego sie dowiedziałem o sobie, pomogło mi to w ewangelizowaniu innych. Dały mi kursy odwagę głoszenia.
Daidoss, jestem po REO [troszke latek jest po nich]. W tamtym roku mnie zaproszono na Jana, ale nie pojechałam.
Ale od tego roku zdecydowałam się już na rekolekcje karmelitńskie Uśmiech
Fajnie, że coś chcesz robić Uśmiech pozdrawiam :aniol:
Właśnie w ten piątek wybieram się na kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
Jestem bardzo ciekawa co tam przeżyję, słyszałam już wiele pozytywnych opinii, ale nie zaszkodzi więcej :mrgreen:

A może jest ktoś zainteresowany uczestnictwem w tym kursie? (miejsce: Gdynia)
kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej odbędzie się także w Zielonej Górze od 23 do 25 listopada, bliższych szczegółów jeszce nie znam ale jeśli ktoś jest chętny to może się ze mną skontaktować Uśmiech
Woow, już po kursie! (animacji modlitwy) No i był odjazd!! :mrgreen: Kurka, czegoś takiego to się nie spodziewałam... Po prostu tam odlecieliśmy!

Udało się "wyłączyc mózg" Oczko pozwoliłam modlitwie płynąć prosto z serca... Nie myslałam nad tym co wypowiadam, ale radowałam się w Duchu! to jest cudowne! Baardzo polecam ten kurs każdemu kto chce wielbić Jezusa i doskonalić swoją modlitwę, doświadczyc niesamowitego zjednoczenia w modlitwie i przebywania razem z innymi we wspólnocie Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie