Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Czy podoba Ci się nowe forum?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy podoba Ci się nowe forum? Jeżeli nie - co pasowałoby zmienić?
Nie podoba mi się, ponieważ przyzwyczaiłem się do poprzedniej formy.
A czy mógłbyś powiedzieć: Co chciałbyś zmienić, wprowadzić?
dla mnie ok,do wszystkiego się można przyzwyczaić, choć poprzednie było czytelniejsze, ale to pewnie ze względu na przyzwyczajenie do układu tekstu, pól np. dane usera itp.
ale tak: jak przeglądam w zmniejszonym oknie (bo często mam otwarte kilka okienek do różnych rzeczy jednocześnie) a nie fullscreen to w górnym menu wysypuje się zakładka "kalendarz" i "pomoc" (spada o linijkę niżej i białego na białym już nie widać". druga rzecz - klikając na "pokaż nowe posty" pokazuje mi, że nic nie znajduje mimo, że nowe posty są. (używam chroma, i nie jest to sprawa czyszczenia ciasteczek)
aa.. i jeszcze raz mi się otworzyło z zupełnie inną skórką niż ta niebieska ;p ale po przelogowaniu się ponownie jest ok.
Przyzwyczaiłam się do poprzedniego obrazu forum, ale, jeżeli obecny widok jest wynikiem pracy kilku mądrych mózgów, to jestem gotowa go zaakceptować... Choćby dlatego, by ich praca nie poszła na marne. Huh
spioh - Twoje propozycje zostały dodane do Dziennika prac. Dzięki Oczko
(19-08-2011 20:57 )M. Ink. * napisał(a): [ -> ]Nie podoba mi się, ponieważ przyzwyczaiłem się do poprzedniej formy.

Ja również się przyzwyczaiłem, ale te zmiany były konieczne, zbyt wiele błędów było na tamtej wersji. Ta nowa nie jest zła, choc też ma jeszcze jakieś minusy, ale myślę, że forum powinno lepiej działać na tym nowym skrypcie niż na starym. Po za tym jakieś zmiany trzeba wprowadzać, nie możemy tkwić w miejscu siedząc na starym skrypcie.

Może jak trafimy na jakiś ciekawszy styl to jeszcze zmienimy, ale narazie będzie to co jest.
Admini sie staraja dopasować wszystko jak nalezy i dzięki im za to.
(19-08-2011 21:01 )Adamo napisał(a): [ -> ]A czy mógłbyś powiedzieć: Co chciałbyś zmienić, wprowadzić?
nic, za jakiś czas pewnie znów sie przyzwyczaję

no, może brakuje mi jednej opcji: "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" w funkcji "pokaż nowe posty"
jedno pytanie odnośnie nowego punktu w Regulaminie:

Cytat:IV. 22. Zabrania się prowadzenia dyskusji dotyczących spraw polityki partyjnej. Jedyne dopuszczalne dyskusje polityczne obejmować mogą kwestii życia społecznego i moralnego (np. eutanazja, invitro, aborcja, rodzina), których ocena moralna w Kościele jest klarowna.
czy kwestię lustracji uznajecie arbitralnie za dotyczącą "życia społecznego", czy za "sprawę polityki partyjnej"? Huh
(20-08-2011 14:39 )M. Ink. * napisał(a): [ -> ]czy kwestię lustracji uznajecie arbitralnie za dotyczącą "życia społecznego", czy za "sprawę polityki partyjnej"? Huh

To rzeczywiście nowy punkt w regulaminie. Ogólne zasady nie uległy zmianie, Regulamin został jedynie uaktualniony w kwestiach organizacyjnych, więc jeszcze nie informowaliśmy o wprowadzeniu zmian użytkowników, ale nastąpi to niebawem.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie. Ogólnie kwestia ta jest elementem polityki społecznej, jednak wszystko zależy od tonu postów. Punkt ten odnosi się nie tylko do tematów, ale również do treści postów, jeśli dyskusja przyjmie charakter partyjny - zostanie zamknięta. Konsekwencje w postaci upomnień lub ostrzeżeń wyciągane będą wyłącznie, jeśli ktoś nagminnie będzie łamał ten punkt regulaminu lub otwarcie agitował politycznie.

Temat lustracyjny więc może poruszać konkretne osoby życia społecznego, ale nie powinien być uogólniany do jakiejś frakcji politycznej. Myślę, że każdy z nas posiada intuicję umożliwiającą określenie granicy między dyskusją o polityce społecznej, a typowo partyjnej...
Mi podoba się nowa zmiana, do niedawna też miałam stronę na skrypcie przemo, teraz, od pewnego czasu mam na MyBB; jestem w stanie przyzwyczaić się do nowego skryptu Sancti Zawstydzony
Cytat:no, może brakuje mi jednej opcji: "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" w funkcji "pokaż nowe posty"

Taka opcja jest dostępna na stronie głównej -troszkę wyżej nad ShoutBox'em jest " Oznacz wszystkie działy jako przeczytane "
Shoutboxa nie widzę, a co do opcji "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" za każdym razem wyskakuje mi to info:


Cytat:Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.
(20-08-2011 19:37 )piano napisał(a): [ -> ]Shoutboxa nie widzę, a co do opcji "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" za każdym razem wyskakuje mi to info:


Cytat:Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.

Opcja "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" została naprawiona, a jeżeli chodzi o shoutbox to wejdź na tą stronę: http://esancti.linuxpl.info/forum/misc.p...help&hid=3 i kliknij podany link z napisem: Aby wyczyścić wszystkie ciasteczka, kliknij "tutaj" i po ponownym logowaniu sprawdź, czy pojawi się shoutbox.
No to działa przy tym stylu domyślanym co ustawiliście, a ja ustawiłam w swoim profilu styl THECURE, i tam nie działają te rzeczy.
Poprzednia forma graficzna jak i bannery były unikalne i po prostu ładne. Nie mogę się zalogowac na portal
Stron: 1 2 3
Przekierowanie